Matematiği hiç yapamamak

Arkadaşın da dediği gibi, şu anki sorun bu. Ne kadar tüm sınavı fulleseniz bile matematik olmazsa olmuyor. Garibanın yüzü gülür mü?
Bu sistemle yürümez zaten sizin için en iyisi ilerde gelişmiş bir ülkeye göç etmektir.

Şunu da bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum utanarak söylüyorum ama: Doğal sayının ne olduğunu 7. Sınıfta öğrendim. Çarpım tablosunu 7. Sınıfta öğrendim.

Bunlar normal şeyler yani. Bir an önce çalışmaya başla halledersin :)

Başarılar..

Yanıtlarınız için teşekkürler. Gelecekte kimyager olmayı hedefliyorum, sizce mümkün mü? Öğretmenlerim kimyagerlik olmak için matematik lazım dediler, haliyle bütün hayallerim suya düştü.
Lisede sayısal bölüm okuman gerek. Üniversiteye girerken de sayısal puanınla tercih yapman gerek.

Onda da

Fizik
Kimya
Biyoloji
Matematik
Bu dersler ağır basar.

Eğer ilerde başarırsanız ve çok iyi olursanız zamanınızı Türkiye de harcamayın.

6 ay çat pat da olsa biraz çalıştım, yaklaşık 2 aya yakın bir süre psikolojik sebeplerden dolayı ara verdim.
Eğer uzun zamandır psikolojik destek alıyorsan engelli raporu almanı tavsiye ederim.

Lise de sürekli tedavi görülen kişilere devamsızlık hakkı 60 güne yükseltiliyor. Tek hekim veya üç hekim olayı da var.

Engellilerin bazı öncelikleri var.

Selamlar. Biraz uzun olmuş ise özür dilerim. Bu sene LGS'ye girecek bir öğrenciyim.

6 ay çat pat da olsa biraz çalıştım, yaklaşık 2 aya yakın bir süre psikolojik sebeplerden dolayı ara verdim. Hâlâ konu eksiklerim var. Türkçe ve feni halledebileceğimi düşünüyorum. Diğer derslerim çok iyi fakat matematiğim sıfır. Temelim yok, utanarak söylüyorum ama çarpım tablosunda bile takılıyorum. Ne yapacağım? Her gün stres oluyorum. Hedeflediğim lise 415 puan istiyor. Hayatımda hiç matematik yapamadım, yapamıyorum. (Özel ders aldım, dershaneye gittim, denemelerde 2 net üzerine çıkamadım.) Deneme sınavlarında genellikle aşırı panik yapıyorum ve sorulara odaklanamıyorum. Lisede düzeltmeyi hedefliyorum. Zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkürler, iyi günler dilerim.
Çarpım tablosunu açıkçası bende pek iyi bilmiyorum deneme çözemeye çalış dedikleri gibi diğer derslerini çok iyi bilirsen biraz kurtarmış olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı