Matematik dersi çok zor geliyor

Çalışıyorum ama çok zorlanıyorum. Ve anlamıyorum bir türlü.😭

Hocam anlıyorum sizi ama sosyalde her dakika konu açmak yerine kendinizi zorlayın biraz lütfen. Benim matematikte bir temelim vardı geçmişten gelen o yüzden mat konusunda sıkıntım yok şu an için. Sizin temeliniz yok diye pes etmeyin lütfen.

Dostum daha vaktin var. 3 ay kısa bir süre değil. Yapabilirsin emin ol kimse matematiği severek yapmıyor zaten.
Sorunda buradan kaynaklanıyor aslında matematiği sevmesi lazım ama herkesinde sevmesine gerek yok kimisi başka bir konuya ilgisi vardır kimisinin başka bir konuya ama çözemiyorum konusunda bilemiyorum anlamış değilim bir şekilde kendini kandırıp sevebilirsen belki matematiği gelişir.

Katılıyorum size hocam lütfen artık bir yerden başlayın. @Silinen üye
Bir yerden başlayacağı yok sürekli konu açıp 20 kişi etiketliyor ve hep aynı cevapları veriyor yok yapamıyorum anlamıyorum beceremiyorum bir konuda yardım istiyor ama yardımcı olunması için çabalamıyor. Bu şekilde bir sonuca varılamaz zaten.

Hocam anlıyorum sizi ama sosyalde her dakika konu açmak yerine kendinizi zorlayın biraz lütfen. Benim matematikte bir temelim vardı geçmişten gelen o yüzden mat konusunda sıkıntım yok şu an için. Sizin temeliniz yok diye pes etmeyin lütfen.
Hocam valla konu anlatımlı kitaptan çalışıyorum gene olmuyor.

Geri
Yukarı