Rehber Mekanik Klavyede Switch Tercihi

Hocam ellerinize sağlık harika bir rehber olmuş. Asus rog strix scope tkl nx almayı düşünüyordum ben. Fps oyunlar oynuyorum. Genel olarak oyun için kullanacağım. Sizce bu klavye benim için uygun olur mu. Kaliteli bir ürün mü? Eğer değil ise yakın fiyatlarda önerebileceğiniz bir klavye var mıdır? Max 2500 e kadar zorlarım bütcemi.

@ekndmn Güzel klavye ama marka takıntınız yoksa bu ürüne yönelmeniz daha iyi olur.

ikisinin arasında kaldım hangisini tavsiye edersin hocam

İkisinin arasında kaldım, hangisini tavsiye edersin hocam?
GK61 varken diğerine bakmayın bile.

GK61 varken diğerine bakmayın bile.
@hadwiger Merhaba rehberinizi 2 kere okudum yine de aklımda soru işaretleri kaldı yardımcı olabilir misiniz ?
Ben minecraft,gta,arada bir lol vs oynayan birisiyim ve 8.sınıftan beri kullandığım red switch mekanik klavyem var(outemu olması lazım) küçükken tabi daha çok bilmiyordum red switch aktiflik mesafesi kısa diye maviden hızlı olduğu için aldım. Switchler eğer günlük kullanıyorsanız elim ağrımasın diyorsaniz çok güzel ama hissiyat denen sey yok bana kalırsa. Kısacası bana ne önerirsiniz mavi kadar sesli olabilir de olmayabilir de ama hızlı olsun ve hissi olsun(tabi sessiz de olmasın)

@hadwiger Merhaba rehberinizi 2 kere okudum yine de aklımda soru işaretleri kaldı yardımcı olabilir misiniz ?
Ben minecraft,gta,arada bir lol vs oynayan birisiyim ve 8.sınıftan beri kullandığım red switch mekanik klavyem var(outemu olması lazım) küçükken tabi daha çok bilmiyordum red switch aktiflik mesafesi kısa diye maviden hızlı olduğu için aldım. Switchler eğer günlük kullanıyorsanız elim ağrımasın diyorsaniz çok güzel ama hissiyat denen sey yok bana kalırsa. Kısacası bana ne önerirsiniz mavi kadar sesli olabilir de olmayabilir de ama hızlı olsun ve hissi olsun(tabi sessiz de olmasın)
Razer'ın mor, Hyperx'in aqua switchleri isteklerinizi karşılar.

Geri
Yukarı