Mesaj olarak korsana destek yok yazmak yasaklansın

Yasaklansın mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Sen KMS için korsan diyorsun da burada pek çok korsan ve yasal olmayan OEM Key başlıkları açılıyor. İnsanlar bu başlık altında OEM Key siteleri öneriyorlar. Hangi sitelerden daha ucuza alınır diye bağlantı paylaşıyorlar. Modlar bu başlıkları engellemiyor. Niye, çünkü kendilerine göre bu yöntem yasal olmamasına, korsan olmasına rağmen, onlara göre daha yasal ve daha etikmiş. Bahane de bu. Biz farklı yöntemler önerince yasa dışı sayılır ve ban yeriz.

Ona kalırsa ikinci el kısmında hesap satışı var. Yani o da yasal değil.

Evet yaparım ama hiç olmazsa yapmama gerek kalır mı?
Bir rapor için 1 dk beklemek istemiyorum.
Zaten raporlardan dönüt de alamadığım için ne olduğunu da anlayamıyorum.
Kural olarak getirilince de yapay zeka bulup banlamayacak ki, yine raporlayacaksınız veya bir moderatörün gözüne çarpacak.

Cidden hala OEM Key'leri orijinal diye savunan kaldı mı? Bittiler sanıyordum.

Burada bunu mu tartışacaksınız hala? Size ne insanların fikirlerinden artık. Konu sahibinin tanımladığı kişilere tam uyan bir cümle bu arada.
Burada bunu mu tartışacaksınız hala? Size ne insanların fikirlerinden artık. Konu sahibinin tanımladığı kişilere tam uyan bir cümle bu arada.

Cidden tartışıyorlar :D

Cidden tartışıyorlar :D

Sen KMS için korsan diyorsun da burada pek çok korsan ve yasal olmayan OEM Key başlıkları açılıyor. İnsanlar bu başlık altında OEM Key siteleri öneriyorlar hangi sitelerden daha ucuza alınır diye bağlantı paylaşıyorlar. Modlar bu başlıkları engellemiyor niye çünkü kendilerine göre bu yöntem yasal olmamasına korsan olmasına rağmen onlara göre daha yasal ve daha etikmiş bahane de bu biz farklı yöntemler önerince yasa dışı sayılır ve ban yeriz.

Sen KMS için korsan diyorsun da burada pek çok korsan ve yasal olmayan OEM Key başlıkları açılıyor. İnsanlar bu başlık altında OEM Key siteleri öneriyorlar hangi sitelerden daha ucuza alınır diye bağlantı paylaşıyorlar. Modlar bu başlıkları engellemiyor niye çünkü kendilerine göre bu yöntem yasal olmamasına korsan olmasına rağmen onlara göre daha yasal ve daha etikmiş bahane de bu biz farklı yöntemler önerince yasa dışı sayılır ve ban yeriz.

Bir kere yazıyorum, OEM Key'ler şirketlere satılan 2000 3000 toplu Key, bunların fiyatları 1 Euro da olabilir 20 Euro da. Son tüketiciye çıkarttığı fiyatlar ile bunları karşılaştırmak a*tallık olur, ayrıca Microsoft onları toplu satarak parasını kazanıyor. Yoksa emin ol Microsoft gibi paragöz bir şirket bunu yasaklardı.

Bence bunu yasaklamak yerine bunu yapanların kökünü kurutmak lazım.

Adam KMS kurdum, virüs bulaştı diyor. Herifin birisi çıkıp "Korsana destek yok!" yazıyor. Hey Allah'ım... Bilmiyorsan yazma konuya. Her konuya yazmak zorunda mısın?

Geri
Yukarı