Neden Korsana Destek Yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani oyun fiyatları çok pahalı cidden bazen engel olabiliyor korsan son çareymiş gibi olabiliyor ne bileyim Türkiye şartlarında bi oyuna 300TL vermek aşırı mantıksız, fakat 5,10 20 TL gibi fiyatlara kıyamayan insanlar var.
10-20-30 lafım yok. Ama 300TL market alışverişi yapıyorsun. 12 saat oynayacağım oyuna 300-500 fiyat mı vericeğim? yabancılarda 60-80 dolar.

10-20-30 lafım yok. Ama 300TL market alışverişi yapıyorsun. 12 saat oynayacağım oyuna 300-500 fiyat mı vericeğim? yabancılarda 60-80 dolar.
Aşırı uçuk, bir ABD veya Almanya'da yaşasan verilir tabi ki özellikle yeni çıkan AAA oyunlara ama bu ülkede 60-80TL'ye alamıyoruz Bannerlord bile 150TL olarak çıktı.

Aşırı uçuk, bir ABD veya Almanya'da yaşasan verilir tabi ki özellikle yeni çıkan AAA oyunlara ama bu ülkede 60-80TL'ye alamıyoruz Bannerlord bile 150TL olarak çıktı.
Kesinlikle. Dediğim gibi para yolda bulunmuyor. Bu zor durumda desteklemeyen adam bile mırın kırın eder hani. Forumun hepsi zengin sanırım.

Korsan emek hırsızlığıdır paran yoksa oynama bu ihtiyaç değil bir lükstür.
Peki hocam güzelce tartışalım. Filmleri satın alarak mı yada sinemada mı izliyorsunuz yoksa siteden mi ? Veya Windows'un has orijinal sürümünü mü (1000 lira) kullanıyorsunuz ?

Oynama o zaman. Oynamayınca ölmüyorsun.

1000 kere söyledim ancak anlamıyorlar oyun oynamak ihtiyaç değil lükstür.
Peki hocam güzelce tartışalım. Filmleri satın alarak mı izliyorsunuz yoksa siteden mi? Veya Windows'un has orijinal sürümünü mü (1000 lira) kullanıyorsunuz?

Bilgisayarımda aldığımda verilen orijinal Windows 10 Pro kullanıyorum.
Peki hocam güzelce tartışalım. Filmleri satın alarak mı yada sinemada mı izliyorsunuz yoksa siteden mi ? Veya Windows'un has orijinal sürümünü mü (1000 lira) kullanıyorsunuz ?
Filimleri de Netflix den izliyorum.

Oyun fiyatları pahalı ancak siz kul hakkı yemeyi seviyorsunuz gariba.
Olayı dine çekme kırarım. Kimliğinde müslüman yazıyor diye bu cümleyi yazma hakkın yok. Bana 5 vakit namaz kıldığını, küfür etmediğini, kıskanmadığını, hiç sinirlenmediğini, dedikodu yapmadığını, oruç tutup hacca gidip gitmediğini ispatlarsan özür dilerim.

Oyun fiyatları pahalı ancak siz kul hakkı yemeyi seviyorsunuz gariba.
Kul hakkı ile alakası yok Türkiye şartlarında verilmez arkadaşım ki ayda 10 bin lira gelirin yoksa tabi. Veren versin tabi ama 15 sene önceki oyun 50TL 10 sene önceki oyun 100TL 13 sene önceki oyun 150TL yeni çıkan oyun 200-400TL 2-3 yıl öncesinde bu fiyatlara neler alınıyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı