Millenicom 2024 yılında nasıl?

ashemodios

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TurkNet faturam 399 olacakmış. O nedenle Milleni geçmeyi düşünüyorum. Aynı hız. Önerdiğiniz alternatif var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
NetSpeed'i de inceleyebilirsiniz hocam biz ona geçtik memnunuz. Bölgeye göre ISS'lerin tavrı, ilgisi değişiyor. Etrafınızdakilere sorun kim ne kullanıyor bakın. Sonradan sorun çıkarınca ilgilenmeyebiliyorlar.

NetSpeed'i de inceleyebilirsiniz hocam biz ona geçtik memnunuz. Bölgeye göre ISS'lerin tavrı, ilgisi değişiyor. Etrafınızdakilere sorun kim ne kullanıyor bakın. Sonradan sorun çıkarınca ilgilenmeyebiliyorlar.
Küçük yerde yaşıyorum. Kullanan olduğunu düşünmüyorum. Sanırım geçeceğim zaten taahhüt yok.

Netspeed geçme hem kalitesi son 2 aydır taban yaptı.
Hem zaten 100mbps 380 TL olacak Mart ayından itibaren.

Ben de Millenicom geçeceğim galiba ama upload 8 mbps veriyormuş galiba.

Netspeed geçme hem kalitesi son 2 aydır taban yaptı.
Hem zaten 100mbps 380 TL olacak Mart ayından itibaren.

Ben de Millenicom geçeceğim galiba ama upload 8 mbps veriyormuş galiba.
Netspeed geçtim 6 ay sabit fiyat garantisi olduğu için. Sürekli paket kaybı yaşıyorum. Valorant oynanmıyor. Önermem.

Netspeed geçtim 6 ay sabit fiyat garantisi olduğu için. Sürekli paket kaybı yaşıyorum. Valorant oynanmıyor. Önermem.
Söylediğim gibi hocam Netspeed 2 aydır kalitesi taban.
Altyapı iyileştirmesi yapacağız diye bir mesaj gönderdiler ve olan o mesajdan sonra oldu.
İyileştirme diye kötüleştirme yaptılar. Telefonda 1 saat bekletiyorlardı.
Ben de dün Millenicom 'a geçtim. 110 mbps indirme 20 mbps yükleme hızı alıyorum. Fiyat ilk 2 ay 140 TL + 40 TL modem ücreti. Sonraki 3 ay 280 TL + 40 TL modem ücreti. Ayrıyeten arkadaşımdan referans numarası aldım ve 1 aylık fatura tutarını 6 aya eşit bölüştürüp indirimde oradan gelecekmiş.
Zaten TurkNet, Netspeed kullandım ve genelde 5-6 ay sonra düşük hizmet vermeye başlıyorlar bakalım bu da o kadar süre idare edecek mi veya daha fazla mı aynı kalitede süregelecek bakacaz.
Referan kodumu paylaşırdım ama galiba yasak başka bir yerden paylaşabilirim isteyen ve Millenicom 'a geçecek varsa.

Netspeed mart ayında 370 civarına yükseltmiş fiyatı. Bende değiştirmeyi düşünüyorum Millenicom kullanırken geçmiştim Netspeed'e, ilk zamanlar gerçekten çok iyiydi. Geçen yaz üst üste 2 kez zam yaptılar, sonrasında şimdi de 370 TL olması abartı geldi.

İlk hizmet vermeye başladıklarında hem fiyat ucuzdu hem de kurulum ücretsizdi hocam taahhüt te olmadığı için çok cazip geldi geçtik. Sonrasında evden ayrılıp kendi evime geçtiğimde yine Netspeed bağlattım geçen sene kasım ayında.

Arkadaşlar firmadan firmaya atlamayın. Bu devirde istemeye istemeye taahhüt yapıp kullanmaya mecbur bırakıyorlar. Altyapı varsa Superonline 1000 Mbps alın geçin. 500 lira veriyorum ben 12 ay sabit fiyat. Netspeed 100 Mbps dandik internete 380 lira para istiyor şimdi. 120 lira para için değmez bence Netspeed kullanmaya. Sadece para yönünden de değil hız olarak 10 katı hız alıyorsun hiç F/P değil Netspeed. Türk Telekom altyapısı kullanan bütün ISS'ler eninde sonunda zam yapacaklar. Bugün geçersin Millenicom'ya da X firmasına 2 ay kullanırsın 3. ay telefonuna zam mesajı gelir. Dediğim gibi yapmanız yararınıza olur.

Geri
Yukarı