Milletimiz kadın algısı

Ben de hep karşılaşıyorum. Geçen bir olay oldu hemen kadının arkasında bir ton insan belirdi. Bazıları da bu feministliği kullanıp hala işler çeviriyorlar. Kadının biri dese ki: "Beni bu adam t*ciz etti." Ceza verilmez. Bizim ülkemizde t*c*vüze ve t*cize ceza neredeyse hiç vermiyorlar. Fakat herkes inanır. Sorgulamadan. Kadınların bazıları coşmuş mübarek. Önüne gelene sallıyorlar, kimse bir şey yapamıyor. "Ben kadınım. Sen bana karışamazsın." diye bir tavıra bürünmüşler. Bunu genç kızlar da uyguluyor. Sosyal medyadan herkese sallıyorlar. Keşke sadece sosyal medya olsa. Bazıları gerçekte de sallıyor. Ben çok karşılaştım. Bazı erkekler de bunu uyguluyor.

Kimse kusura bakmasın ancak her kadın için söylemiyorum ama çoğu zengin avcısı bu bir gerçek. Her durumda bedenlerini kullananların sayısı oldukça yüksek örnek subaşı. mesela yolda 2 kişi tartışıyordu detay vermeyecem kadın tartışmayı kaybedeceğini anlayınca kadın birden şeyime baktın diye iftiraya yeltendi. Şakasına deriz rusla evlenecem diye ancak ben ciddi anlamda söylüyorum türkle evlenmem (onlar beni bekliyor diye demiyorum ancak) çoğu riyakar.

Kimse kusura bakmasın ancak her kadın için söylemiyorum ama çoğu zengin avcısı bu bir gerçek. Her durumda bedenlerini kullananların sayısı oldukça yüksek örnek subaşı. mesela yolda 2 kişi tartışıyordu detay vermeyecem kadın tartışmayı kaybedeceğini anlayınca kadın birden şeyime baktın diye iftiraya yeltendi. Şakasına deriz rusla evlenecem diye ancak ben ciddi anlamda söylüyorum türkle evlenmem (onlar beni bekliyor diye demiyorum ancak) çoğu riyakar.
Hocam bazıları gerçekten öyle. Sıkışınca iftiraya başvuruyorlar. Bir de attığı iftira bile çok kötü.
Ziyaaa atıyorsun da tutulur at be Ziya. Bunlara diyeceğim laf.

İzlediniz mi bilmiyorum, bir tane motorcu abimize kadın şoför neredeyse çarpıp deviriyordu, adam da kenara çek diye bağırmaya başlamıştı, kadın da sonunda duyup sağa çekmişti. Adam kadına kızarken başka araba dan da magandanın biri ''Lan o kadar görmüyor musun'' deyip sonra da adamın annesine güzel sözler söylemişti. O arabadaki erkek olsa halbuki bunların hiç biri olmayacaktı. Videoyu bıraktım izleyin derim ama aşırı sinir olabilirsiniz dikkat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bir kadınla girdiği davada haklı çıkan tek erkek Johnny Depp, saygılar.
Onu da Amber Heard ağır patladı onun sayesinde kazandılar. Biraz daha akıllı olsaydı Johnny Depp çok zor kazanırdı.

Son düzenleme:
Gecen bir arkadas konu acmisti bir kadin onu bosu bosu AVM'nin ortasinda rezil etmis. Uzucu bir durum.
O arkadas kendini savunamamis ve cidden çok şüpheli davranmış kamera açısında biri var diyelim sil diyebilir yani ama taciz vs. demez o konuda arkadas foto çekmiş sonra hemen stresle telefonu cebine atıp masadan kalkmış.Karsisina da paranoyak biri çıkınca bu olmuş işte.

O arkadas kendini savunamamis ve cidden çok şüpheli davranmış kamera açısında biri var diyelim sil diyebilir yani ama taciz vs. demez o konuda arkadas fotoğraf çekmiş sonra hemen stresle telefonu cebine atıp masadan kalkmış. Karsisina da paranoyak biri çıkınca bu olmuş işte.

Hocam iyi okumadiniz galiba o fotografda kadin bile cikmamis ve fotografi kadina gosterince de hala ona sovmeye devam etmis. Keske o arkadas kendini savunsaydi dediginiz gibi.

Hocam iyi okumadiniz galiba o fotografda kadin bile cikmamis ve fotografi kadina gosterince de hala ona sovmeye devam etmis. Keske o arkadas kendini savunsaydi dediginiz gibi.
Tam belirtmemis de arkadaşlarımı çektim demiş çıkmış olabilir hafiften zaten linç vs de yememis ki genelde tam anlaşılmadan böyle bir şey olmuyor polis çağırıyorlar maksimum.

Bunun dışı fotoğraf çekip taciz edenlerin sayısı hayli fazla geçmişte bi çocukla biraz muhabbet ediyodum çocuk anlatiyo yok şu kızın fotosu surda yok burda hatta eski sevgilileriden kızların n*delarini bile almış Yandex disk e atmış ben salliyodur herhalde havalı falan saniyodur diye düşünüyordum sonra bi tane konuştuğum arkadaşım dedi bu ucubenin 2 bin küsur fotosu var diye şaştım kaldım valla nasıl yakalanmamış şu ana kadar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı