Minecraft oynamak için Windows 7'ye geçilir mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Ben yakında orijinal Minecraft alacağım ancak harici ekran kartım Windows 10'da çalışmıyor. 1-2 hafta Windows 7'de idare edebilir miyim? Yakında bozuk bilgisayarım tamir edilecek. Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yakında orijinal Minecraft alacağım ancak harici ekran kartım Windows 10'da çalışmıyor. 1-2 hafta Windows 7'de idare edebilir miyim? Yakında bozuk bilgisayarım tamir edilecek. Cevaplarınız için teşekkürler.

Tuhaf doğrusu. Ekran kartınızı DDU ile kaldırıp NVIDIA ise NVIDIA temiz kurulum ile tekrar kurup bakın. AMD ise sitesinden indirin ama DDU ile kaldırmak önemli. Windows 7 önermiyorum.

Hocam sadece Minecraft oynayıp ve Web'de gezecekseniz Linux dağıtımları daha mantıklı olabilir. Linux Mint kurabilirsiniz.

Hocam sadece Windows 7'de adam gibi çalışıyor ekran kartı. Bu arada bayram paramla orijinal Minecraft almayı düşünüyorum.
Tuhaf doğrusu. Ekran kartınızı DDU ile kaldırıp NVIDIA ise NVIDIA temiz kurulum ile tekrar kurup bakın. AMD ise sitesinden indirin ama DDU ile kaldırmak önemli. Windows 7 önermiyorum.

Geçici olarak kullanacağım, yakında bilgisayarım tamir ettirilecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı