Moderatörler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsini bir kaba atmak olmaz. Bazen moderatör tarafından düzenlenmiş bir konuda pek çok kuralın hiçe sayıldığını görebiliyoruz. Diger tarafta da işlerini düzgünce yapmaya çalışan, uç noktalarda bile anlayışlı olmayı başarabilenler denk geliyor. Topyekün bir karar pek mümkün değil. Zannımca Technopat forumun ana amacı olan, bilgi paylaşımı hususuna riayet eden, kurallar konusunda değişkenlik göstermeyen her moderatör için iyi düşünceler içinde olduğumu söyleyebilirim. Diğer tarafta görevine yeterli itinayı göstermeyen örnekler konusunda da bir şey düşünmemeyi tercih ediyorum, demek ki o da öyle biri, bak tanımış olduk (bazı durumlarda kimin yaptığını bilmek zaten mümkün değil) diyerek devam ediyorum.

Çoğu insanın aksine moderatörlerin çoğunun iyi olduğunu düşünüyorum, bu haksız ban muhabbetleri bana göre "boş". Arkadaşım sen hadi 1 kere 2 kere yazım hatasından ceza aldın, bunu sürdürürsen haksız ban değil senin kıt kafanın almama sorunudur. Rastladığım 1-2 moderatör çok zıt insan gibi gelmişlerdi ama bilmiyorum belki de öyle değillerdir, onun dışında moderatörlerle sorunum yok severim.

Moderatörler bir kişiyi gözüne kestirdiğinde insanın canı çok sıkılabiliyor. Benim attığım gönderide hem başlık değişmiş,
hem de yazılanlardan birkaç cümle kaldırılmıştı. Moderatör konuya yarım yamalak işine geldiği gibi cevap vermiş kilitemiş hemen konuyu. Orada öyle bir sövesim vardı ki.

Merhaba.
Moderatörler hakkında ne düşünüyorsunuz merak ettim?
Hepsi demiyorum ama bazı moderatörler konu başlıklarını konu sahibinin yazdığından farklı bir şey yapıyor ve bazen konudan tamamen alakasız bir konu başlığı oluşuyor. Daha demin gördüğüm konuda konu içeriği ve başlığını o kadar anlamsızdı ki konu içeriğini okusanız tek kelime anlamazsınız. Bu sadece benim değindiğim bir konu.
Ben hiç iyi düşünmüyorum ban, uyarı 50'ye yaklaşacak nokta koymayı unutsak ban. Peki ban atmak yerine onu düzeltecek bir sistem kursalar veya düzeltseler olmaz mı?

Konuşmak 6 aydan başlıyor ne düşüneyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı