Moderatörler neden böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha dün mü neydi, "Steam hesabım nasıl" diye bir konu açıldı. Konuya girip bakıyorsun, link falan yok. :D Hadi diyelim unuttun, bir saat konuşuldu orada ve sen 1 dakika önce aktifmişsin. Moderatör niye onayladı o konuyu çok garip.

Aklıma geldi ekleme yapayım. Konu troll sanırım bakmıyor arkadaş dedim ve yeterli bu kadar eğlence, iyi geceler yazdım. Sabah baktım ne konu kilit ne de mesajım duruyor. Hala eğleniyor arkadaşlar link nerede diye. Şu an durum ne bilmiyorum.
Arkadaş bugün linki eklemiş sanırım.

Daha dün mü neydi, "Steam hesabım nasıl" diye bir konu açıldı. Konuya girip bakıyorsun, link falan yok. :D Hadi diyelim unuttun, bir saat konuşuldu orada ve sen 1 dakika önce aktifmişsin. Moderatör niye onayladı o konuyu çok garip.
O konu daha sonra kaldırıldı.
Geçen adam 4 GB RAM ile Spider-Man Remastered açtım 6 saat ekranda bekletti dedi. Bilgisayarın patlamadığına şükret dedim çoğu kişi güldü geçti 1-2 saat sonra ban yedim :D
Gayet normal. Konu sahibi orada cevap istiyor, dalga geçer gibi mesaj atıyorlar. Çoğu konuda görüyorum bu durumu. Konu sahibinin yerinde olsam sinirlenirdim.

Forumdaki düzeni sağlamak için bu cezalar gerekli diye düşünüyorum. Arada yanlış anlaşılmalar olabiliyor ve alınmaması gereken uyarılar alınabiliyor. Bunu da rapor yoluyla moderatörlere bildirebiliyorsunuz.

RAM yerine ram yazdığım için ceza almıştım, bu kadar ufak şeylerle uğraşacaklarına iki kelimeyi bir araya getiremeyip uzun uzun yazıp konu açanlara, eksik bilgi verenlere, yardım etmeye çalışanları tersleyenlere müdahale etsinler.
Moderatörlerin gözden geçirilmesi taraftarıyım.

Moderatörler artık cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyorlar. Rapor veriyorum, raporu reddedip duruyorlar. Yahu kardeşim sebebini belirtsene eskisi gibi. Eskiden rapor verirdim moderatör reddettiği zaman altına bir ton yazı yazardı şu sebepten reddettim vs. Diye. Şimdi yapıştırıyor otomatik cevabı çakıyor cezayı iyice robot olmuşlar. Yapay zeka moderatör falan mı ekledi Technopat anlamadım ki?

Gayet normal. Konu sahibi orada cevap istiyor, dalga geçer gibi mesaj atıyorlar. Çoğu konuda görüyorum bu durumu. Konu sahibi yardım istiyor altındaki saçma sapan komik olduğunu düşündüğü mesajlar atıyor. Konu sahibinin yerinde olsam sinirlenirdim.
Konu hala duruyor. Arkadaşın hesabını öğlen eklemişler daha yeni yani.

Gayet normal. Konu sahibi orada cevap istiyor, dalga geçer gibi mesaj atıyorlar. Çoğu konuda görüyorum bu durumu. Konu sahibinin yerinde olsam sinirlenirdim.

Forumdaki düzeni sağlamak için bu cezalar gerekli diye düşünüyorum. Arada yanlış anlaşılmalar olabiliyor ve alınmaması gereken uyarılar alınabiliyor. Bunu da rapor yoluyla moderatörlere bldirebiliyorsunuz.

Konuyu tam olarak hatırlamıyorum ama adam 4 GB RAM ile denemiş ve oyun en az 8 GB istiyor :D gelecek cevaplar zaten belli. Bilgisayar konuşsa benimle dalga mı geçiyorsun der.

Moderatörler artık cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyorlar. Rapor veriyorum, raporu reddedip duruyorlar. Yahu kardeşim sebebini belirtsene eskisi gibi. Eskiden rapor verirdim moderatör reddettiği zaman altına bir ton yazı yazardı şu sebepten reddettim vs. diye. Şimdi yapıştırıyor otomatik cevabı çakıyor cezayı iyice robot olmuşlar. Yapay zeka moderatör falan mı ekledi Technopat anlamadım ki?

Ben artık şimdi ki moderatörlerin direkt okuyup kabul veya reddediğini düşünüyorum keyfine göre yani.

@kopkeliekmek şunu deyip konuyu daha da uzatmayacağım, konuyu uzatmayı sevmiyorum. O hâlde istediğin kadar kafaya takıp kendini yormaya devam edebilirsin kardeşim, açıkçası umurumda değilsin. Bazı şeyleri kafaya takmamayı öğrenin. Hayatınızın her yerinde istemediğiniz şeyler illaki olacak, onların hepsine bu kadar kafayı yorup kendinizi mi yoracaksınız? İnanın, bu tarz şeylere gerek yok. Forum ortamında da herkes forum kuralları doğrultusunda istediği soruyu sorabiliyor. Bundan güzel bir şey yok, bırakın da millet istediği soruyu sorsun. Neden bu kadar kafayı takıyorsunuz? Bazı şeyleri kafaya takmamaya öğrenin. Açıkçası, forum çöplüğe dönünce ne benim kalitemden bir eksilme ne de tamamıyla yok oluyor. Bu sebepten kafaya takmıyorum, sonralardan konu ve kategori göz ardı etme özelliği de eklendi. Sevmediğim konu türü olursa da göz ardı edip geçiyorum, şunu yapsanız sorun düzelecek de işte yapmıyorsunuz :D Neyse, iyi forumlar.

@kopkeliekmek şunu deyip konuyu daha da uzatmayacağım, konuyu uzatmayı sevmiyorum. O hâlde istediğin kadar kafaya takıp kendini yormaya devam edebilirsin kardeşim, açıkçası umurumda değilsin. Bazı şeyleri kafaya takmamayı öğrenin. Hayatınızın her yerinde istemediğiniz şeyler illaki olacak, onların hepsine bu kadar kafayı yorup kendinizi mi yoracaksınız? İnanın, bu tarz şeylere gerek yok. Forum ortamında da herkes forum kuralları doğrultusunda istediği soruyu sorabiliyor. Bundan güzel bir şey yok, bırakın da millet istediği soruyu sorsun. Neden bu kadar kafayı takıyorsunuz? Bazı şeyleri kafaya takmamaya öğrenin. Açıkçası, forum çöplüğe dönünce ne benim kalitemden bir eksilme ne de tamamıyla yok oluyor. Bu sebepten kafaya takmıyorum, sonralardan konu ve kategori göz ardı etme özelliği de eklendi. Sevmediğim konu türü olursa da göz ardı edip geçiyorum, şunu yapsanız sorun düzelecek de işte yapmıyorsunuz :D Neyse, iyi forumlar.
Umrunda olmasam okumaya bile üşendiğim bir paragraf yazmadın. Hadi eyvallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı