Moderatörler neden böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hem sabah saatlerindeki hem de aksam saatlerinde bakan moderatör harici sorun görmüyorum. İkisi de çok zıt.
Dun aksam actigim konu onaya düştükten 10 saniye sonra hemen silindi :D
Hadi onayda beklet, genel görünümden kaldir falan yok, direkt sildi. Öğlen saatlerinde itiraz ettim daha cevabi da yok.
Çarşamba günü de rapor attim, ona da cevap yok yanıt yok. Sorunca oyle bir rapor göremedik diyorlar. Sonrasinda hop rapor tuşu kayboluyor (bu spami engellemek için). İnsanı forumdan soğutuyor cogu moderator.

Son düzenleyen: Moderatör:
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE dostum ben anlıyorum seni ama konu açarken bile benzer konuları öneriyor, bilgisayardan anlamasan bile technopatın sistemi alta direkt olarak diziyor bi göz at diye. Benzersiz bir problem olsa tabi konu açsın yardım edelim çözelim. Benim kimseyle problemim yok şahsım adına konuşmak gerekirse. Arama araştırma kısmını sadece google nezdinde değilde sağ üstteki arama yerinde gerçekleştirmek. Yoksa bende farkındayım bilmeyen arkadaşlar olduğunu.

@Scavenger benzer konular kısmında verilen cevaplar, konuyu açacak olan kişinin istediği cevaplar olmayabilir. Bunu birçok kez ben de yaşadım. Mesela bir konu açacağım, o konulara baktım ama konulardaki verilen cevaplar hem istediğim hem de yeterli cevaplar değildi. Doğal olarak ben de yeni bir konu açtım, gerçekten bu kadar takılmanızı gerektirecek bir durum yok. Forumda eğlenmeye çalışın, bu tarz basit şeyleri kafaya takarak kendinizi yormayın. Gerek yok.

@Scavenger benzer konular kısmında verilen cevaplar, konuyu açacak olan kişinin istediği cevaplar olmayabilir. Bunu birçok kez ben de yaşadım. Mesela bir konu açacağım, o konulara baktım ama konulardaki verilen cevaplar hem istediğim hem de yeterli cevaplar değildi. Doğal olarak ben de yeni bir konu açtım, gerçekten bu kadar takılmanızı gerektirecek bir durum yok. Forumda eğlenmeye çalışın, bu tarz basit şeyleri kafaya takarak kendinizi yormayın. Gerek yok.
Zaten teknolojinin hızla geliştiği ve düşüncelerimizin hatta hayal gücümüzün sınırlarına dayandığını varsayarsak dedikleriniz çok mantıklı. Herkes böyle düşünse forumda şuan bunları tartışmazdık.

Zamanında ben de çok banlandım. Açıklama kısmına da tatil yazdılar hatta.
Dostum benim, halini hatrını tüm samimiyetimle sormak isterim ancak ben yeni tatilden geldim, ikinci tatil bana fazla gelebilir :D

Cümle sonuna nokta koymayan kişinin mesajını alıntıladığım için uyarı yemiştim ben de. Moderatörlük zamanım olsa kesinlikle böyle bir şey yapmazdım, noktayı koymayan üyeyi bilgilendirip cümlesini düzeltirsin ama o mesajı alıntılayan kişiye ceza vermek nedir? Neyse ki ısrarım sonucu o komik ceza kaldırıldı.

Normalde o uyarı cümlesinde bariz bozukluk olan kişinin mesajını raporlamayıp alıntıladığınızda verilirdi ama cümlede yanlış olan tek şey olmayan noktaydı. Son zamanlardaki gidişattan hiç memnun değilim ben de.

Bu arada o konudan ne kadar açılmış olursa olsun alaylı yanıt verdiğinizde silinmesi doğal çünkü mizah kategorisinde değil.

Bilgisayarımın performansı düştü konularına hepimiz aşinayız, konu açılıyor 3 sayfa 5 sayfa insanlar uğraşıyor sonra çözüm "AAA laptopu prize takmamışım" oluyor. Altında gülüyorsun ve ne oluyor biliyor musunuz? Evet doğru tahmin ettiniz, bir mod geliyor ve falan filan.

Bunun görmezden gelinmesi lazımdı mesela.

Bence eskiden daha katıydı. 1 sene ban yediğim zaman hiçbir şekilde dönüş alamadım. 1 haftadır (kasıtlı olarak) abidik gubidik mesajlar atıyorum bazı yerlere, mesajın argolu veya saçma olan kısmını silip geçiyorlar. Ban falan yok. Kafam karıştı iyice...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı