Modern feminizm hakkında düşünceleriniz

Finch0900

Kilopat
Modern feministler dediğim sosyal medyada gördüğümüz "Feminazi" anlamında. Modern feminizm ve feministler, eşitliği değil kadın üstünlüğünü savunur. Onlar için önemli olan kendi hakları değil, erkeklerin hakları. Amaçları kendi haklarını almak değil, erkeklerin haklarını alıp onlardan üstün olmak. "Ya kadınsın ya köle." kafasında olan "güçlü" kadınlar, parasını "finansal köle"'sinden kazanır. Aman ben sevgili olamam diyorsa pahalı bir düğün yapar, boşanır ve aylık maaş gibi nafaka alır. Erkek ölümleri umrunda değildir. Tıpkı medya ve halk gibi. Onlar kadın ölümlerini bahane olarak kullanır. Erkek ölümlerine sevinir, hatta yeni doğmuş bir erkek çocuğu bile "potansiyel tecavüzcü" olarak görür. Bununla kalmaz, "hafif keko errrkek" sever. Sonra şiddete uğrayınca "Nerden bilebilirdim?" ayağına yatar. Siz neler düşünüyorsunuz? Gerçek mağdur kadınlardan bahsetmiyorum. Bu yasalar zaten onlar içindir. Benim bahsettiğim bunu fırsat olarak kullananlar.

feminizm_ve_istanbul_sözleşmesi.PNG

feminazi_1.PNG

feminazi_2.PNG

Aldatılan evli bir babaya gelen yorumlar:
Kaynak: Maalesef haber sayfaları paylaşmamış, ben Google'da bulamadım. KızlarSoruyor
feminazi_3.PNG

Klasik twitter kurgusu:
feminazi_4.PNG

Yatağa mahkum babanın nafaka ödemesi:
Kaynak: Habertürk
feminazi_5.PNG

Yorum yok.
feminazi_6.PNG

Yorum yok.
MediaFire

Kaynak: Yenişafak
feminazi_7.PNG

Bu kadarı yeterlidir sanırım.

Ruh hastaları hocam, o kadar takmamak lazım. Aklı başında kadınlar zaten bunlardan tiksiniyordur bizim gibi. Kendine güvenen, kendine değer veren bir kadın gidip başkasının altına yatıp para kazanmak yerine kendi ayaklarının üstünde durmayı öğrenir.

Ruh hastaları hocam, o kadar takmamak lazım. Aklı başında kadınlar zaten bunlardan tiksiniyordur bizim gibi. Kendine güvenen, kendine değer veren bir kadın gidip başkasının altına yatıp para kazanmak yerine kendi ayaklarının üstünde durmayı öğrenir.
Hocam erkekler bunu hiç sorun etmiyor. Hem ortada bir haksızlık var, hem de buna haksızlığa uğrayıp susanlar var. Benim amacım bu. Erkekler ses etmiyor buna, ben de o yüzden uğraşıyorum.

Hocam erkekler bunu hiç sorun etmiyor. Hem ortada bir haksızlık var, hem de buna haksızlığa uğrayıp susanlar var. Benim amacım bu. Erkekler ses etmiyor buna, ben de o yüzden uğraşıyorum.
Hocam bu olaylardan etkilenen erkekler nefes alsın yeter kafasında gittiği için böyle oluyor, yoksa karşındaki kişinin ne olduğunu az çok görseler hiç böyle olaylar yaşanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı