Moderatörler Hakkında Düşünceleriniz

Moderatörler hakkındaki düşünceleriniz nasıl? Bana kalırsa çoğu moderatör değiştirilmeli. Her konuyu kilitleme, saçma cezalar verme vs. yapan çok moderatör var. Korsan oyun oynadığını belirtmeyen birinin yardım arayışı konusunu direkt kilitliyorlar neymiş 'link atın' çok belli bir şekilde korsan oyun olduğunu belli ediyormuş. Ya arkadaşım adam belki hiç bilmiyor Steam'den aldı ama güncellemelerin linkten güncelleme yapılarak olduğunu düşünüyor?
Çok haklısın Kafalarına göre iş yapma muamele çekme gibi bir çok saçmalığa şahit oldum. Zaten bu foruma kalitesiz moderatörler için girmiyorum. Diğer girdiğim forumlar dışında burada daha az vakit geçirip etkileşimde bulunuyorum sebebi de bu MOD. arkadaşlar. İşini iyi yapan insanlar hariç bazılarının ciddi anlamda adalet terazilerinin şaştığı bilinen bir gerçek.

Hasan Gürlek dışında gıcığıma giden bir moderatör yok kendisinin moderatör olabilecek kadar bilgili ve deneyimli bir technopat üyesi olduğunu düşünmüyorum hazıra konmuş gibi biraz. Kalan kişilerden memnunum.

Malum moderatör gitsin ilk önce kendisi bu mesajına yanlış bilgilendirme cezası ATS'ın. Neymiş efendim i5 7600K daha iyiymiş çoklu çekirdekte i5 9400F'e göre. Kendi attığı kaynakta sadece 4 çekirdeğe bakarak bunu söyledi. İyi o zaman i3 9100F'te R5 1600'den çoklu çekirdekte iyi ne de olsa 4 çekirdeğe bakıyoruz çoklu çekirdeğe bakarken. Gitsin ilk önce jira'ya taraflı yanlış bilgilendirme atmadan önce kendi ayıplarına baksın. Eğer orada yanlış bilgilendirme kullanılıyorsa gitsin bütün din konularına yanlış bilgilendirme ATS'ın. Ya da ne bileyim şuradaki gereksizin "Türkiye= cehennem. " Mesajına yanlış bilgilendirme ATS'ın.

Başka bir' konuya gelelim.

Neymiş efendim R7 2700 oyun için yeterli değilmiş. Ne için uygun acaba YouTube'da enes batur izlemek için mi uygun! Yazık! Bunu FPS düşmesiuna bakarak yorumluyor. Şimdi gidip i7 9700K ile FPS düşmesi yaşayan birilerinin konusunu atayımda i7 9700K oyun için yetersiz olsun de mi? Bunu yapamayı çok seviyorlar zaten konular atıp ürünü karalamak en sevdikleri şey.

Okuduğunu anlasaydın benim orada OC'lu bir 7600K'nın tek çekirdekte %20-25 daha güçlü olduğunu ve çoklu çekirdekte sadece %14 geride olduğunu söylediğimi anlardınız. Ayrıca görüldüğü üzere sistem 64 çekirdeğe kadar değerlendiriyor, 4 çekirdek nereden çıktı?

Birçok test yaptım OC 6600K ve 7600K ile 8400,9400'ün toplamda çoklu çekirdek farkı %20'yi geçmiyor.

Oyunlarda fark yaratan tek çekirdek gücüdür ortalama ekran kartları ile.

Örnek olarak attığın konuyu okudun mu acaba? O kadar alakasız bir örnek ki...
Konuyu açan üye 9700K ile oyunlarda takılma olduğunu ama daha önceki işlemcisinde yani 2700X'de de olduğunu söylüyor.

Lütfen yeteri kadar bilgi sahibi olmadan insanları karalamayın. Moderatör ya da üye fark etmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı