Monitör tavsiyesi

Tevfik1010

Hectopat
Birisi beni bu sıkıntıdan kurtarsın. Olay şöyle gelişti bir arkadaşa monitör alacağız. Ev kullanıcı olarak ( dizi film internette gezinme ve Knight Online ve PUBG oynamak için. Birisi ASUS VG248QG önermiş ben biraz araştırma yaptıktan sonra Gigabyte G24F-2'nin daha iyi bir monitör olduğunu bunu alması gerektiğini söyledim neyse gelelim sıkıntıya. Araştırırken karışıma bu sefer MSI G2414 çıktı derken abisi olan G244F sonra onlarda neymiş Lenovo R25i-30. al geç dediler tamam diyecektimki bu sefer de AOC 24G2SPU varken diğerleri alınmaz dediler @Saint Lucia bu dertten beni sen kurtarırsın şu an elimizde.
1-ASUS VG248QG.
2-Gigabyte G24F-2
3-MSI g2414.
4-MSI G244F.
5-Lenovo R25ı30.
6-AOC 24G2SPU.
Arkadaş abi bırak yarın vatana gidelim alalım bir tane geçelim diyor inat ettim. Bu monitörde dizi film ve Knight- PUBG oynayacak bira uzun olsu teşekkürler şimdiden. Benim gönlüm sanki Gigabyte G24F-2'den yana gibi. Top sende @Saint Lucia

ASUS'u ve G244F'i direkt eliyoruz.

Diğerleri fiyat/performans bandında değerlendirilecek ürünler. Yerine göre AOC üstün, yerine göre Lenovo yerine göre G2414 üstün.
Bu yüzden direkt şunu alalım demek yanlıştır.
Bana bütçenizi belirtin seçeneklere bir göz atacağım.

ASUS'u ve G244F'i direkt eliyoruz.

Diğerleri fiyat/performans bandında değerlendirilecek ürünler. Yerine göre AOC üstün, yerine göre Lenovo yerine göre G2414 üstün.
Bu yüzden direkt şunu alalım demek yanlıştır.
Bana bütçenizi belirtin seçeneklere bir göz atacağım.
Hocam 5000 civarı taş çatlasaın 6000 gigabyte g24f-2 nasıl peki

Hocam 5000 civarı taş çatlasaın 6000 Gigabyte G24F-2 nasıl peki

5K'nın altında en mantıklısı Lenovo ve Gigabyte.
Lenovo daha iyi net belirtebilirim. Gigabyte'de üzmez cepte kalsın.

6K'nın altında ise AOC SPU en mantıklısı.
Bütçene göre seçimini yapabilirsin. Çok konuştuğumuz ve aldırdığımız monitörler çünkü.

5K'nın altında en mantıklısı Lenovo ve Gigabyte.
Lenovo daha iyi net belirtebilirim. Gigabyte'de üzmez cepte kalsın.

6K'nın altında ise AOC spu en mantıklısı.
Bütçene göre seçimini yapabilirsin. Çok konuştuğumuz ve aldırdığımız monitörler çünkü.

Teşekkürler ilginiz için şöyle biraz daha geçsin kendim için OLED 2K monitör için sizin önerilerinizi isteyeceğim.

hocam ASUS Tuf Gaming VG249Q3A modeli ile lenovo arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim asusun 3 yıl garantisi var ama anlayabildiğim kadarıyla lenovo daha iyi fps oyunları ve video izlemek için

Geri
Yukarı