Monster Abra A5 v16.6.3 vs ASUS TUF FX706LI-HX200

Monster hariç firmaların bakım masrafları en az 120TL'den başlıyor. Ancak sırf teknik servisi iyi diye Monster alınmaz.
ne alınır peki :/
Bu laptop mining döneminden önce 7000-7500 TL idi. Mining sırasında en ucuz 10000 TL'ye alınıyordu. Şu an piyasaya bir sürü laptop girdi. Bu yüzden fiyatlar da düştü. Bence alacaksanız en iyisini almalısınız. Ya da en azından para biriktirmenizi öneririm.

En iyisinden kastınız hangisi, 10k laptop var Acer Nitro 5, o mu ya da o fiyata daha iyisi var mı? 10kdan fazlası imkansız faiz ile 11k oluyor zaten, para biriktiremem maalasef

Ne alınır peki :/

Bakın teknoloji şans işi. Ama Monster için ekstra şans lazım. Eğer bakımınızı kendiniz yapabiliyorsanız Lenovo alın. Yapmıyorsanız Monster almayın. Yine Lenovo alın:D. Öğrenirsiniz bakım yapmayı.

Bakın teknoloji şans işi. Ama Monster için ekstra şans lazım. Eğer bakımınızı kendiniz yapabiliyorsanız Lenovo alın. Yapmıyorsanız Monster almayın. Yine Lenovo alın:D. Öğrenirsiniz bakım yapmayı.

Selam yaklaşık 3 gündür aralıksız araştırıyorum Gaming laptopları ve sonuç olarak Monster'ın çok kalitesiz ve sıkıntılı bir ürün olduğunu söylüyorlar 8-9k bandında en iyisi lenovomu yoksa Acer midir?

Selam yaklaşık 3 gündür aralıksız araştırıyorum Gaming laptopları ve sonuç olarak Monster'ın çok kalitesiz ve sıkıntılı bir ürün olduğunu söylüyorlar 8-9k bandında en iyisi lenovomu yoksa Acer midir?

Tam modele bağlı. Acer'ın eski modellerinde 60 Hertz panel olabiliyordu.

Modele bağlı. Ama Lenovo üzmez diyorum.

Geri
Yukarı