Monster Abra A5 v16.6.3 vs ASUS TUF FX706LI-HX200

Yeni bir laptop almaya karar verdim ve bu ikisi arasında kaldım. Bu laptopları kullanan varsa veya detaylı bir bilgiye sahip olan varsa hangisini tavsiye edersiniz?

Monster Abra A5 v16.6.3

Asus TUF FX706LI-HX200
Malzeme kalitesi olarak Asus Tuf Gaming bence çok iyi. Klavye hissiyatı olsun , ekran kalitesi olsun çok iyi. Daha önce Acer Nitro 5 model bir bilgisayar kullanıyordum 120Hz panelli, panelde çok ışık sızması vardı. Şuan kullandığım Asu Tuf Gaming F15 model bilgisayarımın ekranı gerçekten çok kaliteli en ufak bir sızma yada renklerde bir solukluk söz konusu değil. Şuana kadar elimden geçen bilgisayarlardan öğrendiğim bişey varsa 5000 değil 6000 ver aynı özelliklerde kaliteli malzemesi olanını al. O yüzden Asus almanı öneririm.

Malzeme kalitesi olarak Asus Tuf Gaming bence çok iyi. Klavye hissiyatı olsun , ekran kalitesi olsun çok iyi. Daha önce Acer Nitro 5 model bir bilgisayar kullanıyordum 120Hz panelli, panelde çok ışık sızması vardı. Şuan kullandığım Asu Tuf Gaming F15 model bilgisayarımın ekranı gerçekten çok kaliteli en ufak bir sızma yada renklerde bir solukluk söz konusu değil. Şuana kadar elimden geçen bilgisayarlardan öğrendiğim bişey varsa 5000 değil 6000 ver aynı özelliklerde kaliteli malzemesi olanını al. O yüzden Asus almanı öneririm.
Hocam bu konu hakkında bir fikrin var mıdır?
Konu sahibi arkadaş kesinlikle Asus almalısın.

Hocam bu konu hakkında bir fikrin var mıdır?
Konu sahibi arkadaş kesinlikle Asus almalısın.
O konuda bir bilgim yok. Asus müşteri hizmetlerini ararsan yardımcı olacaklarına eminim. Sorunun büyük ihtimalle yazılımsal bir sorundur.

Bütçe artarsa:

Acer Nitro an 515 55 mi yoksa sizin önerdiğiniz mi? Birisi Intel 1650, diğer AMD 1650 Ti?

Acer Nitro an 515 55 mi yoksa sizin önerdiğiniz mi? Birisi Intel 1650, diğer AMD 1650 Ti?
Ben bunu öneriyorum.

Ben bunu öneriyorum.

Acer konusunda bana en çok önerilen an 515 55 oldu, kararsızım :( önerin için teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı