Monster Abra A5 v16.6.3 vs ASUS TUF FX706LI-HX200

Acer konusunda bana en çok önerilen an 515 55 oldu, kararsızım :( önerin için teşekkür ederim.
Dış malzeme aynı, içerik farklı. Sıcaklıklar bakımından pek fark olmaz. 1650TI ile düz 1650 arasındaki performans fark göz ardı edilmemeli.

FH 4, RDR 2 gibi oyunlarda 10-15 FPS fark var. Ayrıca ayarlar biraz düşürülünce performans farkı tam olarak ortaya çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gittigidiyor'da yazmıyor ancak paneli 144hz 3 ms.

Dış malzeme aynı, içerik farklı. Sıcaklıklar bakımından pek fark olmaz. 1650 Ti ile düz 1650 arasındaki performans fark göz ardı edilmemeli.

FH 4, RDR 2 gibi oyunlarda 10-15 FPS fark var. Ayrıca ayarlar biraz düşürülünce performans farkı tam olarak ortaya çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

GittiGidiyor'da yazmıyor ancak paneli 144Hz 3 ms.
Hocam satıcıya sorun ama ekran 144Hz diye bir bilgi yok.

Dış malzeme aynı, içerik farklı. Sıcaklıklar bakımından pek fark olmaz. 1650 Ti ile düz 1650 arasındaki performans fark göz ardı edilmemeli.

GittiGidiyor'da yazmıyor ancak paneli 144Hz 3 ms.

Yahu sen öyle güzel açıklayınca kararsız kaldım :( 2K daha pahalı ve bütçemi aşıyor fakat Acer Nitro nasıl sence? AMD vs pek bilmiyorum, Acer alıp almama konusunuda tereddütteyim, firması güvenilir mi, teknik servis iyi mi?

Hocam satıcıya sorun ama ekran 144Hz diye bir bilgi yok.
Yorumlarda bile 144hz olduğunu yazmışlar.

Buradan da kontrol edebilirsiniz. Bu modelin paneli 144hz ve 3ms.

Son düzenleme:
Yahu sen öyle güzel açıklayınca kararsız kaldım :( 2K daha pahalı ve bütçemi aşıyor fakat Acer Nitro nasıl sence? AMD vs pek bilmiyorum, Acer alıp almama konusunuda tereddütteyim, firması güvenilir mi, teknik servis iyi mi?
Bu laptop mining döneminden önce 7000-7500 TL idi. Mining sırasında en ucuz 10000 TL'ye alınıyordu. Şu an piyasaya bir sürü laptop girdi. Bu yüzden fiyatlar da düştü. Bence alacaksanız en iyisini almalısınız. Ya da en azından para biriktirmenizi öneririm.

Monster hariç firmaların bakım masrafları en az 120TL'den başlıyor. Ancak sırf teknik servisi iyi diye Monster alınmaz.

Geri
Yukarı