Monster Abra A7 v12.1 secure boot nasıl açılıyor?

• Konuyu başlatan Jy3n
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 5B

Jy3n

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Frontend Developer
Gördüğünüz BIOS'ta her yere girdim hiçbir yerde Secure Boot aç kapat ile ilgili hiçbir şey bulamadım bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

1633458156188.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tam önünüzde işte Enforce Secure Boot üstüne basıp Enabled yapın kaydedip çıkın, CSM açıksa Secure Boot açılmayabilir.

Hocam açılıyor sadece insyde 2 BIOS'larda tuhaf Monster biraz zahmet edelim istemiş ben açtım oldu.

Gördüğünüz BIOS'ta her yere girdim hiçbir yerde Secure Boot aç kapat ile ilgili hiçbir şey bulamadım bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Eki Görüntüle 1181554

Erase all Secure Boot setting altındakı restore secenegini aktif edip kaydedip yeniden başlayın bilgisayarınız açıldıktan sonra muhtemelen güzenlik ihlali verıp yeniden sifre olusturun istemeyebilirde masaütüne kadar gelin yeniden masaüstüne kadar gelmesseniz muhtemelen olmuyor, benım denemelerımde olmadı sizinkinde farklılık gösterıp açılabilirde... Devamında tekrardan secure bota geldiğinizde muhtemelen aktif olacaktır. İşlemi yaptıktan sonra enable secenegiğini artık gri deılde kırmızıya döndüğünü ve tıklanabilir olduğunu göreceksınız çözülürse konuyada b. Çözüldü atarsanız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı