Monster Aryond A27 v1.1 Gaming monitör alınır mı?

KeorSlowman

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar son zamanlarda kendime hem iş yapabileceğim (digital artist'im) hem de rahat bir şekilde rekabetçi oyun oynayabileceğim bir monitör arayışındayım. Karşıma Monster Aryond A27 v1.1 modeli çıktı. Monitörün özellikleri ekte bulunuyor fakat fiyata göre son derece iyi özellikler barındırdığını fark ettim ve bu durum biraz garibime gitti. Kullanan veya monitörden anlayan dostlar yardımcı olursa çok sevinirim. Mesela 119, 9% sRGB profesyonel renk gamı işlerim için yeterince doğru bir renk mi? Açıkçası şu an IPS taban bir monitörüm bulunuyor zaten hani aşırı kötü bir renk değeri olmadığı sürece ortalama bir renk kurtarır beni zaten profesyonel renk veren bir monitörüm bulunuyor dediğim gibi.
Monitörün linki: Aryond A27 V1.1 240 Hz Oyuncu Monitörü | Monster Notebook
Fiyat: 2.199TL
1614736748971.png
1614736787635.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım ve kullanıyorum hocam SRGB %119, NTSC %85, HDR 10 destekli bir monitörün paneline kötü demek baya haksızlık olur. GTG değeri 4ms MPRT açık 1ms. Siyahlar gayet derin. Ghostling, ölü pixel ve siyahta bulutlanma gibi sorun da yaşamadım. Rtx2060 ile kullanıyorum. Bence denemeye değer hala monitör almadıysanız. Monster iade konusunda üzmüyor.

Geri
Yukarı