Monster Laptop Alınır mı?

Şöyle bir göz gezdirdim de Monster dışında bu fiyata pek güzel bir şey yok. Sanırım bunu istiyorsunuz siz de: Tulpar T5 V18.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook
Alınabilir sorun olmaz Monster iyi bir markadır. @FideLity 'nin deidği gibi 300TL daha koyabilirseniz daha güzel olur. Zira 15.6" pek de iyi bir oyun deneyimi suınmuyor.

hocam benim düşüncem ufak çaplı araştırmamla birlikte alınmaz , aynı fiyata bu zaman kadar gelmiş daha köklü firmalar var fazlasıyla, monster benim şahsi fikrim olarak sloganı açamadığı oyun olmaz olursa paranız iade ederiz diye saçmalanmış bi slogan, sözde Türk markasıymış ve laptobun donanım parçalarının uyum sorunu var mavi ekran yeşil ekran gibi basit hataları çok sık aldığın bi laptop ben kullanmıyorum ama çevremde çok kullanan var ve önermiyorum ama ekleyeyim granti ve müşteri desteği güzel çalışıyo o yönlerden kesinlikle eksisi yok laptobuna bağlanıp sorun düzelttiren çok arkadaşım oldu

@Halimibr Ufak çaplı araştırmanı genişletirsen yeni cihazlarda bu tür sorunların olmadığı görürsün. Mavi ekran siyah ekran yeşil ekran hepsi yetersiz bilgisayar kullanım bilgisine sahip kişilerin kendi başına açtığı sorunlar. Şubat'ta 7.Nesil Tulpar aldım 1 kez ne temizlik ne bakım ne de format. Takır takır çalışıyor. 7.Nesil'i geçtim artık 8.Nesil yeni cihazlar çıktı ve çok daha iyiler. Yavaştan 9.Nesil çıkmaya başladı bile git gide geliştiriyorlar cihazları. Fan dizaynından tut donanımlara kadar.
Daha köklü firmaların ürünlerinin fiyatına göre tek artısı dış kasa kalitesinin iyi olması.

Clevo kasa al , içine bileşenleri diz , üstüne logo yapıştır seninde markan olsun , önemli olan parçaların birbirine uyumu ve servisinin arıza verdiğindeki tutumu.

Bak adamlar cayır cayır inceleme yapmış her detayını bize anlatmış daha ne olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Clevo kasa al , içine bileşenleri diz , üstüne logo yapıştır seninde markan olsun , önemli olan parçaların birbirine uyumu ve servisinin arıza verdiğindeki tutumu.

Bak adamlar cayır cayır inceleme yapmış her detayını bize anlatmış daha ne olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
maalesef benim bütçem 8 bin TL bu modeli almam mümkün değil. Ayrıca parçaları, kasayı Clevo'dan almalarının nesi kötü anlayamadım. Tüm şirketler çeşitli markalardan toplayıp bir ürün çıkarıyor ortaya. Ve parçaları oldukça uyumlu diye düşünüyorum.

Burada da detaylı inceleme yapmışlar ve her detayı anlatmışlar.

En kolayı bir PS4 almak ve Mouse-Klavye bağlayıcı adaptörle oyun oynamak çoğu arkadaşım makinelerini satıp dediğim duruma döndü. PC oyunculuğu hem yüksek maliyetli hemde Online oyunlarda ki Hack yüzünden oyundan alınan keyif azalmakta

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı