Monster Laptop Alınır mı?

Ata Gülmez

Hectopat
Monster notebook almayı düşünüyorum. Çeşitli sorun yazıları gördüm. Acaba Monster notebooku olanlar ne gibi sorunlar yaşadıysa yazabilir mi ve sorunlarınız çözüldü mü? Tulpar serisini almayı düşünüyorum ve BF 1, GTA V ve Far Cry 5 tarzı oyunlar oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi size bir kaç soru soracağım.
1-) Kaç yaşındasınız neden laptop istiyorsunuz?
2-) Laptop almak işinizde size yardımcı olacak mı? (yazılım mühendisi vb)
3-) Bütçeniz ne kadar?

Şimdi size bir kaç soru soracağım.
1-) Kaç yaşındasınız neden laptop istiyorsunuz?
2-) Laptop almak işinizde size yardımcı olacak mı? (yazılım mühendisi vb)
3-) Bütçeniz ne kadar?
Öncelikle ben 16 yaşındayım ve yüksek grafiklerde oyun oynamaktan hoşlanıyorum. Ayrıca yazılım, kodlama gibi şeylerle de uğraşıyorum. Ha unutmadan birde Discord sunucumuz var ve o sunucuyu kendi bilgisayarımdan açacağım. Bütçem ise 6-8 bin Türk Lirası arasında ancak 8000'i maalesef geçmem mümkün değil. İlginiz için teşekkürler.

Bu durumda kesinlikle laptop almak gibi bir hata yapmayın. Gelin size o bütçeye alınacak laptoptan çok daha yüksek performans verecek masaüstü dizelim.

Bu durumda kesinlikle laptop almak gibi bir hata yapmayın. Gelin size o bütçeye alınacak laptoptan çok daha yüksek performans verecek masaüstü dizelim.
Maalesef masaüstü alamıyorum. Yurtta kaldığım için masaüstünü koyabileceğim bir yer yok. Ancak farklı bir laptop öneriniz varsa onu göz önünde bulundurabilirim.

Şubat'ta Tulpar T7 model laptop aldım 1 kez ne bakım yaptırdım ne de format attırdım. Açıyorum oyunları son ayarlarda oynuyorum. Witcher 3 Ultra Nvidia Hairworks kapalı bir kaç ayar yüksek çekince 60FPS sabitleyip oynayabiliyorsun. Isınma sorunu yok. Yaz ayında şununla birlikte kullanıyorum hiçbir türlü 75'i geçmiyor. Lakin 15.6" olanları sevmiyorum. Biraz daha bütçeni artırabilirsen T7 V17.1 var.
Büyük ekran çok daha iyidir. Hem film hem oyun hem de iş konusunda. Cihazda kronik sorun da yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı