Monster markası iyi bir marka mı?

Annem babamın Clevo üretimi Casper dizüstünü 2010 yılında yere vurmuştu. Sabit diskin bir bölümünde kusurlar çıktı. Diski çok fazla doldurmadıkça bir sıkıntı hissedilmiyor ve evdeki yere vurulmamış Casper ile ikisi de hala çalışıyor. Ha yere vurulmamışın üstüne de süt döktük, temizlemek için açınca klavye bağlantılarını kopardım falan... :D
Monster yerine MSI, Asus vs. tercih ederseniz, benim anladığım bunların hoparlör ses kaliteleri ve sesleri daha iyi. Linux vs. farklı işletim sistemleri ile daha uyumlular. Hani genel deneyim bir tık daha iyi olabilir ama fiyat farkına değip değmeyeceği kişisel mesele.
Bir de Dell mesela, ara ara Intel'in açıklarına yönelik BIOS güncellemeleri veriyor. Monster da veriyor mu bu tür mikro kod güncellemelerini? Onu çok merak ediyorum ben de...

Yakın bir abimde olan bilgisayarın 1,5 yılda 2 kere ekran paneli 1 kere klavyesi bozuldu.Garantiside bitti şu anda ekran yine titreme yapmaya başladı dualar eşliğinde çalıştırıyor makineyi.Söylediğine göre teknik servis konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadı fakat monsteri tavsiye edermi sorusuna kesinlikle hayır diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı