Monster notebook alınır mı?

AMD 4. nesil geldi mi? Sanırım gelmedi.

ASUS TUF laptoplarında 4. nesil Ryzen 7 kullanılıyor. Performans testlerinde i7-10750H'dan daha iyi performans veriyor olarak gözüküyor. Abra A7 fiyat bandındaki ASUS TUF modellerinde aynı fiyata daha iyi performans alabilirsiniz bence. Özellikle linkini bıraktığım ürün stoklara tekrar girmesini takip edebilirseniz 8.000TL civarına alabilirsiniz.

.

ASUS TUF laptoplarında 4. nesil Ryzen 7 kullanılıyor. Performans testlerinde i7-10750H'dan daha iyi performans veriyor olarak gözüküyor. Abra A7 fiyat bandındaki ASUS TUF modellerinde aynı fiyata daha iyi performans alabilirsiniz bence. Özellikle linkini bıraktığım ürün stoklara tekrar girmesini takip edebilirseniz 8.000TL civarına alabilirsiniz.

.

10750H'den daha iyiyse ve fiyatı da daha uygunsa gözüm kapalı alırım
Bana sormamışsınız ama ben kullanıyorum zaten. Ekran kartı neredeyse 1650 ile aynı Ti olması 4-5 FPS eklemiş. Klavye az ses çıkarıyor, basış hissiyatı daha önce çok kaliteli bir klavye kullanmadıysanız güzel gelecektir, Monster notebookların ekranları gerçekten çok iyi bakınca zevk veriyor. İşlemci hiç performansını sınayamadım ama güçlü olduğunu biliyorum. 17.3' ekran ayrı bir güzel. İyi bir laptop.
Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

.
Paylaştığınız ürünün 120hz paneli olsa yok satar bundan eminim

Son düzenleme:
Şu bir gerçek ki özellikle Abra serisindeki kasa kalitesi yüzünden Monster aşırı fazla tartışılıyor. Ben sosyalde 2 yıl kadarlık bir süreyle insanlara Monster Notebook almalarını öneren birisiyim. Plastik takıntınız yoksa alınır, alınır, alınır...

Yaz aylarında biraz ısınma hariç sorun yok. Bazen COD Warzone oynuyorum 70-75 derece arası gidip geliyor. Mutlaka altına yükseltici bir şey ile kullanmak gerekiyor. Direk masaya koyunca daha çok ısınıyor. Bunun dışında bellekler 3000Mhz çalışmıyordu. Servis ile iletişime geçip Kadıköy'e götürdüm. 15 dakika içinde BIOS güncelleme yapıp çözdüler. Şimdilik memnunum yaklaşık 3 ay oldu. Fiziksel de bir sıkıntı yok.

2

2 ay sonra hortlatıyorum kusura bakmayın. 2 ay sonunda deneyimleriniz neler?
Özellikle kasa, menteşe, ekran(ölü piksel vs.), klavyede yazıların silinmesi vb. gibi durumlarla karşılaştınız mı? Diğer monster abra serisi kullanan arkadaşlar da yazarsa benim için iyi olur.

2

2 ay sonra hortlatıyorum kusura bakmayın. 2 ay sonunda deneyimleriniz neler?
Özellikle kasa, menteşe, ekran(ölü piksel vs.), klavyede yazıların silinmesi vb. gibi durumlarla karşılaştınız mı? Diğer monster abra serisi kullanan arkadaşlar da yazarsa benim için iyi olur.
Benimki fazla ısınıyor hoparlörü cızırtı yapıyordu driverları sildim yükledim oldu bide control center gibi saçma sapan bir program var monster kontrol merkezi varken ve performansta kullanınca neden bilmiyorum ama yanık kokusu geliyor 99 dereceleri valorant oynarken gördüm fps 200 ken birden 5 e düşüyor 2 sn hiçbirşey yapamıyorsun fanları uçak motoru gibi maşallah en yüksekte çalıştırmazsan bilgisayar mavi ekran veriyor bilgisiyarınız bir sorunla karşılaştı diye bir süre sonra klavyeye dokunamıyorsun yanıyor resmen ateş ateş daha sayayımmı?

Geri
Yukarı