Monster Notebook alınırı mı?

ZaSK

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI ya da Monster alacağım, arada kaldım. Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

MSI'da alma kardeşim Monster'da alma evde 2 MSI 2 Monster cihaz vardı 2 MSI cihazı problemlerden iade oldu. Monster olan cihazlar ise problemler ile devam ediyor iade bile kabul etmediler. MSI insanların sandığı kadar büyük değil. Monster zaten büyümenin yanında bile değil. Asus ve Dell yönelmeyi dene onlardan ağzım yanmadı daha..

Monster kullanıyorum gayet memnunum. Arkadaşımın 1 yıllık monsterı vardı, usb portu çalışmıyordu garantiye yolladı. Ekranın olduğu kasa çok çizikti onuda ücretsiz değiştirip yolladılar. Msi hiç kullanmadım fikrim yok. Asus ithalatçı garantili almassan o da güzel.

Böyle direk soru sorulmaz. Marka model belirt ki hangisi alınır hangisi alınmaz söyleyelim. İkisi aynı donanımdaysa tercihim Monster olur. Fiyat konusunda endişem yoksa tercihim MSI olur.

Senin yerinde olsam Monster'a bakardım gayet kaliteli ürünler yapıyorlar. Daha öncesinde Asus kullandım. Firma kötülemek istemiyorum ama aldığıma binbir pişman oldum bir sürü dert, bir sürü sıkıntı çektim. Msi daha önce kullanmadım o yüzden pek bir yorum yapamıyıcam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı