Monster T7 V25.1 ölü piksel

Ben söylüyorum ama çevremdeki bazı kişiler onaylamıyorlar. "Monster ve Casper modellerine bakılarak kalitesine karar verilir." Cümlesi bana göre tamamen saçmalık. Monster ve Casper kesinlikle en güzeli olsa bile alınmaz. Bu konuda çok netim. Lütfen iade edin. Başınız ağrıyacağı tek sorun panel olmayabilir.

Yalnız burada ölü piksel çıkan ürün bir MSI GP76 :).

Herkese selamlar. Bugün bilgisayarı teslim aldım, gerekli kurumları yaptım, derken ekranda bir tane ölü piksel fark ettim. Sonrasında bir tane daha gördüm, yani iki tane ölü piksel var ekranda. Fotoğrafları da atıyorum. Aradım müşteri hizmetlerini, daha ilk günden böyle bir sorun yaşadığım için panel değişimi istemediğimi, yeni bir bilgisayar göndermelerini beklediğimi söyledim. Teknik servisin karar vereceğini söylediler. 20 bin liralık sıfır bir bilgisayarın tamire girmesini istemiyorum. Doğrudan iade olarak mı göndermeliyim yoksa gönderirken kesinlikle panel değişimi istemediğimi, ya yeni ürün ya da iade istediğimi mi yazayım? Siz ne dersiniz? İyi akşamlar.

Eki Görüntüle 1227075

Eki Görüntüle 1227084

Değişim talep edin bence.

1638029023317.png

Şöyle bir şey yazıyor internet sitelerinde, dedikleri gibi aynı gün içinde değişimi tamamlayabiliyorlarsa sorun edecek bir durum yok gibi.

Hocam az önce kurulumunu yaptım bende teknoloji şans işi derler harbiden öyle. Korkarak ölü piksel testi vb. her testi yaptım. Hiçbir sorun çıkmadı panelde hiçbir sorun yok çok şükür bulutlanma hiç yok diyebilirim çok az minicik sol alt kısımda var monster yazısının olduğu yerdeki kısım yerinden çıkıyordu bazı kişilerde onda da problem yok. Gelen ssd testinde 6600/5000 hız aldım çok şaşırdım şahsen bana iyisi denk geldi herhalde. Sadece oyun testi yapmadım şimdilik onlarıda indiriyorum. Bence değişim isteyin cidden çok güzel bir bilgisayar bence umuyorum alan herkese sorunsuz temiz panel olarak gelir ürünler.

Ben söylüyorum ama çevremdeki bazı kişiler onaylamıyorlar. "Monster ve Casper modellerine bakılarak kalitesine karar verilir." Cümlesi bana göre tamamen saçmalık. Monster ve Casper kesinlikle en güzeli olsa bile alınmaz. Bu konuda çok netim. Lütfen iade edin. Başınız ağrıyacağı tek sorun panel olmayabilir.
Bende aldım, sorunsuz geldi çok şükür. Tamamen fan boyluk yapmaya gerek yok. Casper neyse de monster için aynı şeyi söyleyemem.

Eki Görüntüle 1227147
Şöyle bir şey yazıyor internet sitelerinde, dedikleri gibi aynı gün içinde değişimi tamamlayabiliyorlarsa sorun edecek bir durum yok gibi.
Hocam bu panel değişimi için, ben yeni laptop istiyorum. Sıfır ürünü neden doğrudan tamire göndereyim. Ürünleri satışa çıkarmadan önce düzgünce kontrol edip, öyle gönderseler bu sorunları yaşamayız.
Hocam az önce kurulumunu yaptım bende teknoloji şans işi derler harbiden öyle. Korkarak ölü piksel testi vb. her testi yaptım. Hiçbir sorun çıkmadı panelde hiçbir sorun yok çok şükür bulutlanma hiç yok diyebilirim çok az minicik sol alt kısımda var monster yazısının olduğu yerdeki kısım yerinden çıkıyordu bazı kişilerde onda da problem yok. Gelen ssd testinde 6600/5000 hız aldım çok şaşırdım şahsen bana iyisi denk geldi herhalde. Sadece oyun testi yapmadım şimdilik onlarıda indiriyorum. Bence değişim isteyin cidden çok güzel bir bilgisayar bence umuyorum alan herkese sorunsuz temiz panel olarak gelir ürünler.
Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın.
Bende aldım, sorunsuz geldi çok şükür. Tamamen fan boyluk yapmaya gerek yok. Casper neyse de monster için aynı şeyi söyleyemem.
Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın.
Monster müşteri hizmetlerinden hiç memnun değilim şu an. Laptop'ı gönderdim değişim için, ertesi gün bir yetkili aradı. Cihazınız çok yeni, büyük ihtimalle yeni ürün ile değişimi yapılır dedi. Eğer değişim yapılmazsa mail tarak bilgi verebilirsiniz, ilgilenirim dedi. Buna istinaden benden Şikayet Var'a yazdığım yorumu da silmemi rica etti, ben de sildim. Bu sabah teknik servisten aradılar, ölü piksel için değişim yapmadıklarını, panel değişimi ya da ücret iadesi olabileceğini söyledi. Çok kesin konuştuğu için en son panel değişimine mecbur bırakıldım, taksit ile aldığım için iade etmek mantıklı olmayacaktı. Kandırılmış oldum kısacası. Bir de müşteri memnuniyetinden bahsediyorlar. Yazık cidden.

Son düzenleme:
Asus omen legion 5 de olsun bakalım 1 adet ölü piksel servise ver bakalım değiştiriyorlar mı sallamışsın monsterede boşuna sallamışsın boş yorum yapmışsın gel bana sor sen rog scar ıı cihaz ile Asus kapılarında çok bekledim dediğiniz gibi olmuyor o işler 1 tane ölü piksel için bırak cihaz değişimini iadeyi Msı Asus lenovo HP servisi kapıdan sokmaz adamı bilgin olsun kardeşim

Panel değişimi kötü değil...
20000 lira para vermişim ben bu bilgisayara, gerekli kontrolleri yapmadan yollamışlar. İlk günden bu sorun olmuş, servise gitmiş ürün. Neden yenisini istemeyeyim? Verdiğim para az bir şey olsa neyse diyeyim. İlk günden bana değişim sözü verip, yorum sildirip sonradan sözlerini yerine getirmemek de başlı başına ayıp bir olay.

ASUS Omen Legion 5 de olsun bakalım 1 adet ölü piksel servise ver bakalım değiştiriyorlar mı sallamışsın monsterede boşuna sallamışsın boş yorum yapmışsın gel bana sor sen ROG Scar II cihaz ile ASUS kapılarında çok bekledim dediğiniz gibi olmuyor o işler 1 tane ölü piksel için bırak cihaz değişimini iadeyi MSI ASUS Lenovo HP servisi kapıdan sokmaz adamı bilgin olsun kardeşim

ASUS servisinden Allah korusun. Zamanında benim de işim düşmüştü düşmez olaydı.

20000 lira para vermişim ben bu bilgisayara, gerekli kontrolleri yapmadan yollamışlar. İlk günden bu sorun olmuş, servise gitmiş ürün. Neden yenisini istemeyeyim? Verdiğim para az bir şey olsa neyse diyeyim. İlk günden bana değişim sözü verip, yorum sildirip sonradan sözlerini yerine getirmemek de başlı başına ayıp bir olay.
Hocam ne oldu değişim alabildiniz mi?

Geri
Yukarı