Monster Tulpar T5 V20.3 laptop alınır mı?

Bilmiyorum seevise sormak lazım.
Adaptor çok sorun değil Ideapad Gaming 3 kadar. Sadece 130 degil 105-115W arası.
Ama ben fiyatını hak etmiyor derim.
Şu an için hak etmiyor.

Hocam Monster Tulpar T7 v20.4 laptopun galiba adaptörü 230W ve özellikleri bu laptopla çok benzer ona ne diyorsunuz alınır mı? @messinicocugu?

@499337 hocam laptop adaptör değişimi hakkında bilgi almak için Monster yetkili servisle konuştuğumda bana adaptörden kaynaklı performans düşüşünün meydana gelme olasılığının olmadığını istersem orada kontrol edip ya da sipariş ettikten sonra evde bakıp bir performans düşüşü yaşarsam (adaptörden kaynaklı) onlara götürüp gösterme şansım olduğunu söylediler. Israrla laptoplara özel olarak üretildiğinden dolayı adaptörden kaynaklı performans düşüşü iddiasının kesinlikle doğru olmadığını belirttiler. Bu arada ekran kartının normal çalışma gücü 115W Dynamic Boost ile 130W'a çıkıyor hocam haberiniz olsun ondan 115W'da olabilir mi sizinki.
Bir de neden fiyatını haketmediğini düşünüyorsunuz şu anki piyasada.

Son düzenleme:
@Cem 08 hocam bu fiyata daha iyisi olabilir.
Yani deneyimle diyorum kaliteli, sağlam, idarelik bir model.

Hayır 115+15W kullandım TimeSpy testinde göruldu ne kadar cektigi. Bazen islemciye binip ekran kartı Watt degeri azaliyor bazen ekran kartına bindirip Islemci Watt degerini azaltıyor.

Bu performans dusmesi oyunlarda neredeyse belli olmuyor ama.

Fakat sorun yaşayan onca kişi gördükten sonra emin olamıyorum önermekte.
Laptop zorunlu değilse masaüstü alın, niye masaüstu almadım diye düsünuyorum hep. Aslında laptop mecburiydi ama...
Ben aldığımde en F/P ürun buydu 17,5K fiyat ile.

Geri
Yukarı