Monster Tulpar T7 v20.3 ses ve sıcaklık sorunu

Bu daha dün stokta idi tüh ya, bir iletişim eposta var mı sizin?
Var da hocam aynı yardımı buradan da yapabilirdim. Hatta benden daha iyileri de var. Ben yazayım ancak benden size naçizane bir tavsiye; yeni bir konu açın ve oradan hazır sistem önerisi isteyin ve bütçenizi, ne için kullanacağınızı filan da ekleyin. Bu sayede benim yardımcı olabileceğimden çok daha fazla insan size yardımcı olabilir. [email protected]

Var da hocam aynı yardımı buradan da yapabilirdim. Hatta benden daha iyileri de var. Ben yazayım ancak benden size naçizane bir tavsiye; yeni bir konu açın ve oradan hazır sistem önerisi isteyin ve bütçenizi, ne için kullanacağınızı filan da ekleyin. Bu sayede benim yardımcı olabileceğimden çok daha fazla insan size yardımcı olabilir. [email protected]
Ya bu sistem olaylarında tecrübem yok inanın olmadı yaz aylarını beklerim gibi tesekkürler hersey için

Ya bu sistem olaylarında tecrübem yok inanın. Olmadı yaz aylarını beklerim gibi teşekkürler her şey için.

Bir şey değil hocam. Tavsiyemi uygulayabilirsiniz. İade için süre çok önemli yoksa iade kabul etmezler. Tavsiyemi uygularsanız size uygun bir kasa öneren olur inşallah hocam.

Bir şey değil hocam. Tavsiyemi uygulayabilirsiniz. İade için süre çok önemli yoksa iade kabul etmezler. Tavsiyemi uygularsanız size uygun bir kasa öneren olur inşallah hocam.
Yeni aldım 14 gün dolmadı kosulsuz almaları gerek, inşallah ya kovalıcaz

@caseyyy 3060'ın bir çok modeli var. Sanırım Monster'ın kullandığı 115W'lık model. Zaten klasik 2070'ler de o kadar güç tüketiyor. Cok da sıkıntı değil soğutma. Benim anlayamadığım şey 90W tüketen 2060 70 derecede çalışırken 50W emen i7 nasıl 95 derece görüyor 🤣
Hocam işte o işlemci 50watt emmiyor güç kullanımına bakarsanız 80-120watt emiyor tam yük altında pl1-pl2 wattage lara bakabilirsiniz. Turbo boost aktif iken (neredeyse her zaman :)) 45watı aşıyor.

2.si şöyle ki güç ısınma konusunda nm çok belirleyicidir. O işlemci 12nm miydi 14nm miydi neydi ama ekran kartı 8nm.
Ya şöyle ben bu kadar sıcaklık ve ses durumunu açıkça ön göremedim, taşınabilirlikte gerekiyor ama kasa da olsa taşırım bikac kez yapacak bir şey aksi takdirde ısınmayan ses yapmayan leptop varsa almak isterim önemli olan bu
Isınmayan ses yapmayan laptop olaraktan macbook air veya huawei matebook alabilirsiniz hocam fansız oldukları için ses yapmıyor gerçi macbook ısınıyor da bi de, bence istediğiniz tanıma uyan sadece cep telefonları var 😂😂

Hocam işte o işlemci 50watt emmiyor güç kullanımına bakarsanız 80-120watt emiyor tam yük altında pl1-pl2 wattage lara bakabilirsiniz. Turbo boost aktif iken (neredeyse her zaman :)) 45watı aşıyor.

2.si şöyle ki güç ısınma konusunda nm çok belirleyicidir. O işlemci 12nm miydi 14nm miydi neydi ama ekran kartı 8nm.

Isınmayan ses yapmayan laptop olaraktan macbook air veya huawei matebook alabilirsiniz hocam fansız oldukları için ses yapmıyor gerçi macbook ısınıyor da bi de, bence istediğiniz tanıma uyan sadece cep telefonları var 😂😂
Bilgi edinmek için actım konuyu beni baya rahatsız etti bu sıcaklık fan degerleri, zaten ısınmasının olacağını biliyorum ses de hakeza fakat fazla geliyor bana

Aynı cihazı 7/24 miningde kullanıyorum diyorum bu cihazları mining öldürmez oyun öldürür kimse inanmıyor :)

Hocam cihazı satıyorsanız ben alabilirim iade etmekle uğraşmazsınız.
Temp.
67ºC
VRAM T.
63ºC
Speed
50.43 MH
Power
89W
Efficiency
0.57 MH/J

Aynı cihazı 7/24 miningde kullanıyorum diyorum bu cihazları mining öldürmez oyun öldürür kimse inanmıyor :)

Temp.
67ºC
VRAM T.
63ºC
Speed
50.43 MH
Power
89W
Efficiency
0.57 MH/J
ben de 7/24 mining yapıyorum nbminer ve binance pool ile
85watt gpu
8500 memory clock
58derece
%70 gpu fan hızı,
%30cpu fan hızı sabit.
48.9mh/s alıyorum.
siz neden 50mh alıyorsunuz? :)
msi afterburner curve editor ile en düşük voltajda 1125mhz core clock sabitledim sadece.
oyun modunda.

Temp.
67ºC
VRAM T.
63ºC
Speed
50.43 MH
Power
89W
Efficiency
0.57 MH/J
gpu 58derece sabit.
miningi kapatıp oyuna giriyorum 85derece oluyor. hala mining öldürür diyenler var gerçekten :D

Yeni konular

Geri
Yukarı