Monster Tulpar T7 v20.3 vs tracer 7T XL 144

Bütçe
13000
Ekran boyutu bence çok önemli değil. Düzgün çalışması, oyunlarda yüksek FPS vermesi daha önemli bence.

Anladım. O zaman MSI almayı planlıyorum. Tekrardan teşekkür ederim sizler olmasaydiniz Tulpar alıp hata yapıyordum :)
Hocam yeter bence. Bana yetiyor. 17 inç modeller vardır. Onlar da ilginizi çeker bence.
Hocam attığınız MSI 1360 dolar bu vergi dilimine girer mi ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tracer falan almayın. İkiside çöp. Tracer olanın işlemcisi 95 dereceyi görüyor. GameGaraj laptopların hepsi soğutma anlamında sıkıntılı zaten.

Anladım. O zaman MSI almayı planlıyorum. Tekrardan teşekkür ederim sizler olmasaydiniz Tulpar alıp hata yapıyordum :)

Hocam attığınız MSI 1360 dolar bu vergi dilimine girer mi ?
Hocam linki paylaşırsanız iyi olur. Hocam her şey vergi alıyor fakat 1500 Euro üzerinde bir şey alırsanız normal vergilerin üstüne ek vergi/vergiler gelmekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tracer falan almayın. İkiside çöp. Tracer olanın işlemcisi 95 dereceyi görüyor. GameGaraj laptopların hepsi soğutma anlamında sıkıntılı zaten.
Screenshot_2021-03-18-22-55-57-123_com.mi.globalbrowser.jpg
hocam bu bana vergiler dahil 1660 dolara mı gelecek yoksa gümrükte ek vergi çıkar mı? Bilginiz var mı acaba?
Hocam linki paylaşırsanız iyi olur. Hocam her şey vergi alıyor fakat 1500 Euro üzerinde bir şey alırsanız normal vergilerin üstüne ek vergi/vergiler gelmekte.

Hocam hemen altta bakabilir misiniz bir daha ekleyemedim görseli.

Eki Görüntüle 929326hocam bu bana vergiler dahil 1660 dolara mı gelecek yoksa gümrükte ek vergi çıkar mı? Bilginiz var mı acaba?
Hocam bu arada para birimini Euro yapın ve Euro ile ödeyin. Türkiye Avrupa'ya göre fiyatlandırıldığı için Euro seçin. 1395 Euro yapıyor 1661 Dolar. Yani ek vergi gelmeyecektir. Sadece orada gördüğünüz kadar ödersiniz.
7 bakır boru mu? 😮
Adamlar yapmış.

Amazon'dan Euro'ya çeviremedim o bölüm nerede acaba?
Change Language & Currency Settings Burası hocam. İlla değiştirmenize de gerek yok fakat fiyat konusunda dolardan euroya çevirmek gerekiyor. O yüzden. Euro dolardan daha değerli o yüzden de 1661 Dolar ,1350 Euro.
Kafa karışıklılığı yaratmaması için. Amazon.com'da tüm para birimleri ile ödeyebilirsiniz. TL ile ödemeyin. Euro 9 ise 9.25 diye hesaplanıyor.

Geri
Yukarı