MSI 27" G274QPF-QD neden ucuz?

Normal kullanıcı modu ve premium color modu olacak şekilde attım. Doygun olan premium olarak geçiyor. Normal modlar arasından istediğinizi seçip renkleri kendinize göre de ayarlayabilirsiniz.

DP kablosu çıkıyor HDMI çıkmıyor. Ayrıca genişliği çerçeveyle 61 çerçeve ve siyah yerler hariç 59 cm.

Merhaba;

Yabancı forumlarda beyaz ekranda sarı leke sorunu olduğu söyleniyor, rica etsem ekran komple beyaz iken bir fotoğraf atar mısınız? Ben de almayı düşünüyorum ama bu sorun biraz tedirgin etti açıkçası. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba;

Yabancı forumlarda beyaz ekranda sarı leke sorunu olduğu söyleniyor, rica etsem ekran komple beyaz iken bir fotoğraf atar mısınız? Ben de almayı düşünüyorum ama bu sorun biraz tedirgin etti açıkçası. Şimdiden teşekkürler.
O yorumu ben de gördüm ama bende öyle bir leke çıkmadı. Başka spesifik bir sorun da çıkabilir belki hiçbir şey çıkmayabilir. Bir tane kötü yorum yapan var diye insanın içine kurt düşüyor biliyorum. İlk başta bende de oldu bu yüzden iade garantisi daha sağlam diye fazla para verip Amazon'dan aldım. Ama bir sorun çıkmadı. Stoklar tükenmeden al derim. Olası bir sorunda iade talebi oluşturursun.

Aynı monitörden aldım 170 Hz yazıyordu 165 Hz çıktı :)

Monitörün arkasın da bulunan tuşa basın ardından setting bölümüne gelin oradan DP overclock ayarını etkinleştirin sonra 170Hz hayırlı olsun ama 165 ile 170 arasındaki o farki hissetmezsiniz zaten.

Monitör için renk ayarlarını yapan var mı ? Ben de aldım ama renkleri bir türlü tutturamadım. Ayarlarını yapmış bu ayar çok iyi diyen biri varsa paylaşırsa çok sevinirim.

Monitör de beyaz ekranda sararma mevcut. İade edeceğim.

Son düzenleme:
Monitör için renk ayarlarını yapan var mı ? Ben de aldım ama renkleri bir türlü tutturamadım. Ayarlarını yapmış bu ayar çok iyi diyen biri varsa paylaşırsa çok sevinirim.
Ben 1650 laptopum ile kullanıyorum, premium color ve soğuk renklere ayarladım normal renklerde biraz sarımtırak olduğunu farkettiğimden gözüme giriyordu hdmi ile bağlandım.

Monitör de beyaz ekranda sararma mevcut. İade edeceğim.
Soğuk renklere ayarladığımda bu sorun çözülüyor, @Dalessandro hocam sizde de bu durum var mı? normal renkler ile sarımtırak bir görüntü ile karşılaşıyor musunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı