Çözüldü MSI Gtx970 GTA V Düşük FPS Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yildizahmet2009

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım MSI GTX970, işlemcim ise AMD FX8320 olduğu halde GTA 5'te arabayla hızlı bir şekilde giderken FPS 10 ile 25 arasında ve aralıklarla donma oluyor. Normal bir şekilde giderken sorun yok. Nvidia Experience ile optimize ettim. Cevaplarınız için teşekkürler.

Çözüm
Arkadaşlar sorun çözüldü, ekran kartı ile beraber gelen DVD ile yapmıştım kurulumunu ama driverlar eskiymiş yenilerini yükledim ve düzeldi. Cevaplar için teşekkürler.
Msaa falan açıksa onları biraz kısabilirsin. Ayar düşürdüğünde de aynı sorun mu var? Onu bir incele istersen.
Hocam ayarları bayağı düşürdüm ve MSAA falan da kapalı olduğu halde aynı sorun var ama tabi ki ayarları düşürdüğümde 10 FPS'ye kadar düşmüyor ama yine de 25 FPS'ye düşüyor ve anlık donmalar oluyor.

Game Booster kullanabilirsin. Oyundayken Cpu kullanıma bak ondanda olabilir. Eyer %100'se boş olan programları kapat ve dediğim gibi Game Booster kullanmanı öneririm benim işime yarıyor :) (Özellikle Cpu Kullanımında)

Game Booster kullanabilirsin. Oyundayken Cpu kullanıma bak ondanda olabilir. Eyer %100'se boş olan programları kapat ve dediğim gibi Game Booster kullanmanı öneririm benim işime yarıyor :) (Özellikle Cpu Kullanımında)
Önerebilecegin gamebooster var mı? Bir de öyle deniyim.

Arkadaşlar başka konularda okuduğuma göre MSAA'yı 8X yap diyorlar. İşlemci darboğaz oluyormuş. GTA 5 işlemciye yüklenen bir oyunmuş. Sizce doğruluğu var mıdır? Yapmalı mıyım?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı