MSI RX 5500 XT mi Sapphire Pulse RX 5500 XT mi?

xHALOx

Hectopat
Başlıkta da yazdığım gibi ikisi arasında kaldım ve fiyat olarak 70 TL fark var deneyimi olan arkadaşlar hangisini tercih ederdi acil donulurse sevinirim Sapphire teknoloji olarak cesitligi olarak daha makul gibi sizce hangisi.

Bu zamana kadar 3 tane Sapphire kart kullandım, hiçbiri beni üzmedi. Benim tercihim Sapphire olurdu.
Özellikle Nitro+ serisi çok başarılıdır.

Başlıkta da yazdığım gibi ikisi arasında kaldım ve fiyat olarak 70 TL fark var deneyimi olan arkadaşlar hangisini tercih ederdi acil donulurse sevinirim Sapphire teknoloji olarak cesitligi olarak daha makul gibi sizce hangisi.
Hocam ben de aynı konuyu çok düşünmüştüm. Kartın yükteki sıcaklık değerleri kafa kafaya ama sapphire direkt amd kartları piyasaya sürdüğü için midir bilemedim ama daha ucuz olduğundan ötürü 2 ay önce falan aldım sapphıre pulse rx5500xt 8gb versiyonu şu an aktifmp olarak kullanıyorum tüm grafikler ultrada 1080p AAA oyunlarda bile %40 fan çalıştırmayla 70 dereceyi bile uzun süre oyunda kalınca görüyor.Fanların devrini hızını arttırınca siz düşünün :) Velhasıl içiniz rahat olsun sapphıre alabılrısınız 2 aydır kullanıyorum memnunum öyle boş videoalardan yorum yapmıyorum.Kendım kullanıyorum.Teşekkürler

öncekdende sapphire kullandım şimdiki ekran kartımda sapphire. zaten amd nin eni iyi üreticisi olduğu aşikar. sapphire den sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum hatta sapphire öneriyorum ve bi aralar bende ekran kartı alırken sapphire in ve msi ın rx5700xt modelleri arasıonda kalmıştım msi ın amd kartlkarında ısınma sorunu olduğunu öğrendim. mala yalan söylemiş olmayayım tam olarak tecrübe etmedim.

MSI Gaming X'in rakibi Sapphire Nitro+'tır. Gaming X ve Nitro+ iki markanın high end modelleri. Alabiliyorsanız Nitro+ alın derim. Tercih sizin tabi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı