MSI RX 5700 Gaming X vs Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC

Hayırlısı olsunşimdiden. Ben 2 ay once MediaMarkt'ten 3400 TL'ye aldım sıfır kapı kutu MSI Gaming X RX 5700 XT'yi. Şimdi fiyatlar kafayı yemiş :D
Öyle gerçekten ne yazık ki. 3100 e anlaşmıştım biriyle ama sonra satmaktan vazgeçti. Ve şuan en ucuz 3500 e bulabildim 😀. 3000-3300 arası bulsam alıcam da yok ne yazık ki

Hocam ne durumda kartınız önümüzdeki ay o kartı almayı düşünüyorumda bir sıkıntısı var mı?

Arkadas son güncellemeyi yapmadıysa almaya devam ediyordur o hatayı. 20.2.2'yi yuklemesını tavsıye ederım. Ben sıfır sıkıntı kullanıyorum MSI Gaming X RX 5700 XT'yi. Markayla alakalı bır durum degıl bu.

Arkadaşlar MSI RX 5700 Gaming X ile Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC arasında kaldım. Fiyat farkı çok az. Aradaki 5 10 FPS benim için önemli değil. 1080P 144Hz monitör ile kullanıcığım işlemci Ryzen 5 3600X ısı konusu daha çok önemli kullanan varsa yazabilir mi?

Alabiliyorsanız Nitro+ alın buz gibi çalışır. Ama bütçeniz yetmiyorsa kesinlikle 5700 XT tercih edin Ultra'da farkı hissedeceksiniz.( bu arada Gigabyte modeli alına bilecek en iyi 2. RX 5700 XT modeli güncellediğiniz sürece sorunlarla karşılaşmazsınız.)
2-3 derece oynar sıcaklıkta sadece. Fiyat farkina değecek bir şey yok zaten.

Oyunlarda o fark artıyor ve FPS'ye de vuruyor. Ki onun dışında Nitro+ın saat hızı daha yüksek.

Buraya bir bak derim. MSI RX 5700 XT ısınma ve 0 RPM çözümü - Technopat Sosyal

Videoyu altyazılı şekilde izlerseniz fazlasıyla bilgi sahibi olursunuz. Bende MSI RX 5700 XT Gaming X kullanıyorum. Benim ufak tefek sorunlarım vardı hepsi bu son güncelleme ile düzeldi bilginiz olsun. Kardeşimde Sapphire Nitro 5700 XT kullanıyor. O da aynı şekilde sorunların hepsinin düzeldiğini söyledi. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

5700 Gaming X 3200 lira. 5700 XT Gaming X 3750 lira. Fazladan 550 lira vermeye değer mi? Çok kararsız kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı