Müdür nereye şikayet edilir?

CİMER diye bir şey var.
Sıkıyorsa versinler. Onları da şikayet ederim. :D
Hatırlatırım o cimer şikayetlerin kaymakamlıktan geçiyor anlayın kaymakam ilçe müdürleri hatta vali ve il müdürleri arkadaş gibiler veya bir birlerinden çok çekiniyorlar.

Ayrıca hukuk var ama yok Türkiyede.

Hatırlatırım o CİMER şikayetlerin kaymakamlıktan geçiyor anlayın kaymakam ilçe müdürleri hatta vali ve il müdürleri arkadaş gibiler veya bir birlerinden çok çekiniyorlar.

Tamam hocam okul müdürü RTE tamam.
Sizle baş edemeyeceğim galiba bu yüzden R yapıyorum. Saygılar. :)

Tamam tabii efendim(kahkaha atanlar)

Korkma ilçe milli eğitim müdürü arkadaşı çıkarsa bir de öğretmenler sözlünü 40 50 verirse o zamanda ağla.

Bakın salaklık etmeye gerek yok neden öğretmenlerle aran bozulsun ki.

Öyle not veremez yasalar var dediğiniz gibi bir şeyler olsa ceza alır okul babasının çiftliği değil.

O zaman cezayı verene tutanağı yazanıda şikayet edin bu tarz durumlarda dik durun disipline verse bile bunu umursamayın.
Neyseki yatak döşek hasta olup göz önünden kayboldum. He o sarkıntıda müdürün bir tanıdığıydı hatta benim inadıma müdür gözümün önünde sarılıp öptü. Ayrıca dik durdum ama gerçekten öyle bir şey yüzünden tutanağıma yazılsaydı acı olurdu.

Neyse boş verdim zaten artık her zaman gizliliğimi koruyorum.

Ne müdürü bu? Okul müdürü mü?
Okul müdürlerinin ve ilçe milli eğitim müdürlerinin hemen hepsi aynı yandaş sendikadan. Yani evet, arkadaşın dediği gibi birbirleri ile çıkar birliği içindeler.
Siz yine de prosedürü başlatmak için ilçe milli eğitim müdürlüğüne yazılı şikayette bulunun. Sonuç alamazsanız kaymakamlığa...
Bu arada konu hakkında Eğitim Sen ve Övder şubesine de haber verin.

Yemin edebilirim her gün müdür sınıfa gelip beni rahatsız ediyordu. Sırf o sarkıntıyı şikayet ettim diye

Ne müdürü bu? Okul müdürü mü?
Okul müdürlerinin ve ilçe milli eğitim müdürlerinin hemen hepsi aynı yandaş sendikadan. Yani evet, arkadaşın dediği gibi birbirleri ile çıkar birliği içindeler.
Siz yine de prosedürü başlatmak için ilçe milli eğitim müdürlüğüne yazılı şikayette bulunun. Sonuç alamazsanız kaymakamlığa...
Bu arada konu hakkında Eğitim Sen ve Övder şubesine de haber verin.
Sendikalar ilgilenirmi?

Amaan bana ne geçmişte kaldı o olay pişmanmıyım? Değilim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı