Muharrem İnce gereksiz büyütülüyor

Hocam okulda muharrem ınce'nin partisini bile bilmeyip (cidden) 18 olsam direkt ona basacağım diyen tayfa var. Sosyal medyanın etkisi bu işte. Ek olarak bizim insanlarımız acayip kolay manipüle oluyor.

Medyada kim kötüleniyorsa herkes araştırmadan direk kötü biliyor kim iyi deniliyorsa araştırılmadan iyi biliniyor bu olay yüzünden asla iyi bir konumda olamiyacağız dediğin gibi girek manipüle oluyor insanlar.

Medyada kim kötüleniyorsa herkes araştırmadan direk kötü biliyor kim iyi deniliyorsa araştırılmadan iyi biliniyor bu olay yüzünden asla iyi bir konumda olamiyacağız dediğin gibi girek manipüle oluyor insanlar.

Zamanında referandumlarda vs. ''REİS yaptıysa doğrudur'' deyip araştırmadan evet veya hayır basan on milyonlarca kişi var ya, şaka gibi.

Zamanında referandumlarda vs. "reis yaptıysa doğrudur" deyip araştırmadan evet veya hayır basan on milyonlarca kişi var ya, şaka gibi.

Aynen şu an bile aynı şeyi yaşıyoruz incenin geçmişini araştırmayan onu geçtim inceyi daha öğrenen insanlar bile medyada adamı yüceltiyor daha oy veremeyecek hala yüceltiyor bu küçük solucanlar sayesinde böyle oluyor zaten 13 14 yaşındakı çocuklar gelmiş ince iyi tamam iyide neden iyi açıkla desem öyle bakar bana :D

Yalan yok kendisinin iyi vaatleri var ama maalesef ki kendisi vaatleri ile öne çıkmıyor onun yerine "Arabada gaz pedal" ve yaptığı tavuk dansı ile 15, 14 en fazla 18 yaşındaki muharrem ince pp li insanlar tarafından one çıkarılan bir lider. Ayrıca bu seçimde kazanabilecegini zerre düşünmüyorum belki gelecek seçimlerde.

İnce'nin aday olması ilk turda alınacak seçimi zora koşmaktan başka bir şey değildir. Macera aramaktır. Sizce macera arama döneminde miyiz?

İnce'nin aday olması ilk turda alınacak seçimi zora koşmaktan başka bir şey değildir. Macera aramaktır. Sizce macera arama döneminde miyiz?
İyi Parti ve HDP'nin oylarıyla birlikte ilk turda seçimi kazanma şansları var ayrıca İnce'nin seçimden çekilmesi halinde, ikinci turda Kılıçdaroğlu'na vereceğini söyleyen Memleket Parti'li seçmenlerin oyları ile şansları daha çok artar.

İnce uzun zamandır bilindik bir isim. Şuan ki adaylara bakınca oy verilebilecek tek kişi gibi duruyor. Ama ciddi derece de öfke problemi var. Konuşurken fazlasıyla belli ediyor.

Geri
Yukarı