Muharrem İnce vaatleri hakkında düşündükleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Muharrem İnce'nin hırsına yenik düşme gibi bir alışkanlığı var ve bundan da ısrarla vazgeçmiyor. Şahsi düşüncem mecliste yaptığı 'Ahı Var' konuşmasından sonra ülkede pek çok insanı etkilemişti, ancak CHP içindeki genel başkanlık adaylığı ile ortaya çıkan aşırı agresifleşen ve kontrol altına alamadığı hitabeti ile insanların kafasında soru işaretleri bırakır bir hale geldi. Ek olarak bende kendisine oy vermiş bir seçmen olarak 'adam kazandı' mevzusundan sonra süreci iyi yönetememesi sebebi ile ikinci bir şans vermek için ciddi bir sebep göremiyorum. Ayriyeten 2018 seçimde partinin üzerinde oy aldığını iddia etse de pek çok kişi millet vekilliğinde İyi Parti'ye verse de Akşener'e karşı yapılan karalama kampanyası ve İnce'nin daha garanti bir aday gözükmesi sebebi ile gidip Muharrem İnce'ye oy verdi, belki de Akşener'e karşı iktidar sert bir karalama kampanyası başlatmasa İnce o kadar da oy alamayacaktı.

Operasyon / görev adamı müthiş bir azim ve gaye ile millet ittifakının kazanacağı seçimi kaybetmesi için uğraşıyor intikam hırsıyla yapıyor imamoğlu'da kıskanıyor yavaş'ı da kılıçdaroğlunu'da AKP'ye yalandan göstermelik eleştiri yaparken millet ittifakına en sert şekilde onlarca eleştiri yöneltiyor ben bu kötülüğü bu çirkefliği unutmayacağım.
Çok haklısınız. Sırf Mansur'u desteklememek için Zafer partisiyle ittifaktan ayrıldı. İyi parti 6lı masadan ayrılınca kendi yanına çekmeye çalışıyordu. Adamın ne yaptığını anlayamadım. Chp'ye düşman desem geçen KK ile görüşme yaptı.

Chp'ye gelince her türlü laf, Akp'ye gelince sütü konuşalım. Bence en iyi gizli Akp'li gibi.

Muharrem ınce'nin hırsına yenik düşme gibi bir alışkanlığı var ve bundan da ısrarla vazgeçmiyor. Şahsi düşüncem mecliste yaptığı 'ahı var' konuşmasından sonra ülkede pek çok insanı etkilemişti, ancak CHP içindeki genel başkanlık adaylığı ile ortaya çıkan aşırı agresifleşen ve kontrol altına alamadığı hitabeti ile insanların kafasında soru işaretleri bırakır bir hale geldi. Ek olarak bende kendisine oy vermiş bir seçmen olarak 'adam kazandı' mevzusundan sonra süreci iyi yönetememesi sebebi ile ikinci bir şans vermek için ciddi bir sebep göremiyorum.

"Adam yine kazansın" istiyorsanız 2.şansı verebilirsiniz 😎 aksi halde oyunu hem cumhurbaşkanlığı seçimlerinde millet ittifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve milletvekili seçimlerinde "AKP ve MHP oylarıyla reddedildi" zırvasından sıkıldıysanız yine CHP'ye vererek mecliste çoğunluğu almamıza yardım edebilirsiniz ✅😎

Arkadaşlar benim anlamadığım tek aday muharrem ince değil, sinan oğan da aday ama kimsenin onu bu şekilde eleştirdiğini görmedim millet hep inceye yükleniyor neden böyle? Kılıçtaroğlu tayfası neden ince destekçilerinin oylarını kazanmak için daha ikna edici açıklamalar yapmak yerine devamlı eleştirmek ve kötülemek peşinde? Türkiye de yaşamadığım için gündemi çok iyi takip edemiyorum bu yüzden soruyorum.

"Adam yine kazansın" istiyorsanız 2.şansı verebilirsiniz 😎 aksi halde oyunu hem cumhurbaşkanlığı seçimlerinde millet ittifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve milletvekili seçimlerinde "AKP ve MHP oylarıyla reddedildi" zırvasından sıkıldıysanız yine CHP'ye vererek mecliste çoğunluğu almamıza yardım edebilirsiniz ✅😎
Kendi adaylığını emri vaki olarak ortaya koyan Demokrat Dedemin Uzun Adam ile arasında bir fark görebiliyorsanız ben yorum yapmayayım. Biz bu ülkenin genç kadrolara ihtiyacı var dedik, Millet İttifakı karşımıza elimizdekinden daha yaşlısını çıkarttı. Daha taze 'Cumhur İttifakı Liderleri Olarak' diyecek kadar pot üstüne pot kıran bir ihtiyarın ülkeyi yönetmeye talip bile olmaması gerekir.

Siyasetin en büyük balonu. Tip ve erbakan bile desteklerken 6'lı masayı, ınce'nin kendi hırsları uğruna tek aday çıkması aptallıktan öte değil. Sanıyor ki 2018 seçimlerinde %30 oyu tek başına aldı, onun gazıyla yürüyor. Ayrıca madem en büyük derdi iktidarı değiştirmek, o zaman oy potansiyeli en çok olan adayı desteklerdi tek aday çıkmak yerine.

Tabii bir de 15 yaş altı sözde seçmen.

İnce %30 oyu tek başına aldı gibi davranmıyor amacı iktidarı değiştirmek ama amacı muhalefet olarak da bu adamların başa geçmesi değil bunu anlatmaya çalışıyor zaten 2018 seçimin de ince yalnız bırakılmıştır onu yalnız bırakanlar hala bu partide grup başkan vekilliği yapıyorsa kendinizi sorgulayın ülkece HDP'nin oylarına muhtaç kalmadan seçim kazanabilecekken HDP'ye muhtaç kalıyorsunuz oysa hiç gerek yok ama inceyi de anlamıyorsunuz adam size Atatürk çizgisi diyor diğer adam Osman kavala Demirtaş diyor tip dediğiniz parti en büyük Demirtaş destekçisidir onlar sayesinde meclise girmişlerdir. Sinan Oğan bilmiyor mu HDP oylarına mecbur olduğunu ya da ince ama asıl anlatmak istediği milliyetçi olursanız zaten size oy akacaktır kusura bakma şeyh said destekleyenler. Geleceğinizi FETÖ'ye emanet eden Ahmet Davutoğlu gibi masadalar adamlara asla oy vermem veren de milliyetçiliğini sorgulasın zaten.

Siyasetin en büyük balonu. TİP ve Erbakan bile desteklerken 6'lı masayı, İnce'nin kendi hırsları uğruna tek aday çıkması aptallıktan öte değil. Sanıyor ki 2018 seçimlerinde %30 oyu tek başına aldı, onun gazıyla yürüyor. Ayrıca madem en büyük derdi iktidarı değiştirmek, o zaman oy potansiyeli en çok olan adayı desteklerdi tek aday çıkmak yerine.

Tabi bir de 15 yaş altı sözde seçmen.
Erbakan Cumhur İttifakı içinde yalnız ne diyorsunuz?

Kendi adaylığını emri vaki olarak ortaya koyan demokrat dedemin uzun adam ile arasında bir fark görebiliyorsanız ben yorum yapmayayım. Biz bu ülkenin genç kadrolara ihtiyacı var dedik, millet ittifakı karşımıza elimizdekinden daha yaşlısını çıkarttı. Daha taze 'cumhur ittifakı liderleri olarak' diyecek kadar pot üstüne pot kıran bir ihtiyarın ülkeyi yönetmeye talip bile olmaması gerekir.

Ülkeyi yönetmeye talip bile olmamam gerekir - Kemal Kılıçdaroğlu 😀

Arkadaşlar benim anlamadığım tek aday muharrem ince değil, sinan oğan da aday ama kimsenin onu bu şekilde eleştirdiğini görmedim millet hep inceye yükleniyor neden böyle? Kılıçtaroğlu tayfası neden ince destekçilerinin oylarını kazanmak için daha ikna edici açıklamalar yapmak yerine devamlı eleştirmek ve kötülemek peşinde? Türkiye de yaşamadığım için gündemi çok iyi takip edemiyorum bu yüzden soruyorum.

Sinan oğan CHP seçmeninden oy alamaz. Onun alabileceği tek yer MHP'dir ve bu sebeple adaylığı iyi bile sayılır çok oy potansiyeli olmasa bile ama Ince'nin tek yaptığı CHP'ye sallamak ve onun seçmenlerinin kafasını karıştırıp tepki oyları çekmek. Daha bunun farkında değilsin gelmişsin siyaset yapmaya çalışıyorsun. Türkiye'de yaşamıyorsan eğer o zaman bu konularda da yorum yapma hakkına sahipte değilsin.

Fetö ile tartışmak muharrem ınce'ye özel bir durum mu? Fetö tarafından içeri atılan adamların döndüğünü gördü bu ülke (bkz. M. A. Çelebi) Twitter'dan 18 yaş altı 3-5 tane ergen dans etti diye seçimi tehlikeye soktuğunun farkında değil.

Çelebi dediğin kişi balyoz ergenekon davasına kim yüzünden girdi şimdi hangi partide Allah aşkına biraz bakınız ben size ince tek başına bu işi yapıyor demedim ama gidip de o zamanlar fetö'ye laf söylemek yürek ister ayrıca seçimi neden ince tehlikeye sokuyormuş pardon ısrarla aday olan Kemal değil de ince mi sokuyor dansı için de desteklemiyorum inceyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı