Muharrem İnce vaatleri hakkında düşündükleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadrosu olsa ne yazar o vasıf kendisinde zaten yok tıpkı reisinde olduğu gibi. 😂 bu adam nasıl öğretmenlik yapmış hala şaşırıyorum. İnsan en azından biraz zeka parıltısı falan bekliyor.

Dalga geçtiğiniz adam siz daha dünyadan bir haberken 25 30 yaşlarında ülkenin başına bela olan fetö ile tartışıyordu hakkınızı savunuyordu eğitimin geleceği noktaları konuşuyordu azıcık araştırın lütfen.

Siyasetin en büyük balonu. TİP ve Erbakan bile desteklerken 6'lı masayı, İnce'nin kendi hırsları uğruna tek aday çıkması aptallıktan öte değil. Sanıyor ki 2018 seçimlerinde %30 oyu tek başına aldı, onun gazıyla yürüyor. Ayrıca madem en büyük derdi iktidarı değiştirmek, o zaman oy potansiyeli en çok olan adayı desteklerdi tek aday çıkmak yerine.

Tabi bir de 15 yaş altı sözde seçmen.

Dalga geçtiğiniz adam siz daha dünyadan bir haberken 25 30 yaşlarında ülkenin başına bela olan fetö ile tartışıyordu hakkınızı savunuyordu eğitimin geleceği noktaları konuşuyordu azıcık araştırın lütfen.

Fetö ile tartışmak Muharrem İnce'ye özel bir durum mu? Fetö tarafından içeri atılan adamların döndüğünü gördü bu ülke (bkz. M.A. Çelebi) Twitter'dan 18 yaş altı 3-5 tane ergen dans etti diye seçimi tehlikeye soktuğunun farkında değil.

En azından kılıçdaroğlu gibi muhtar yardımcısı atayacağız, ev hanımlarına maaş bağlayacağız gibi anormal vaatlerini görmedim incenin. Ek olarak vaatler hakkında ne düşünüyorsunuz diye açılmış konu yine dönüp dolaşıp ilk turda seçim kazanılır ince oy bölüyor a gelmiş.

Öyle çünkü seçim ilk turda bitmezse görüşürüz bu seçimlerde Kemal Kılıçdaroğlu'n oy vermeyen istisnasız herkes İran gibi şeriatla yönetilmeye hazır olsun

Fetö ile tartışmak muharrem ınce'ye özel bir durum mu? Fetö tarafından içeri atılan adamların döndüğünü gördü bu ülke (bkz. M. A. Çelebi) Twitter'dan 18 yaş altı 3-5 tane ergen dans etti diye seçimi tehlikeye soktuğunun farkında değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muharrem ince seçmeni konuya yorum yazarken arka planda çalan o destansı şarkı 🔥🔥🔥

Adam kazansa bile arkasında kadrosu yok ki. Sitesine bakın sadece kendi ismi vardı. Önceden destekliyordum da pek genel düşünmediğim için destekliyordum. Çare KK beyler.

Operasyon / görev adamı müthiş bir azim ve gaye ile millet ittifakının kazanacağı seçimi kaybetmesi için uğraşıyor intikam hırsıyla yapıyor imamoğlu'da kıskanıyor yavaş'ı da kılıçdaroğlunu'da AKP'ye yalandan göstermelik eleştiri yaparken millet ittifakına en sert şekilde onlarca eleştiri yöneltiyor ben bu kötülüğü bu çirkefliği unutmayacağım.

Fetö ile tartışmak Muharrem İnce'ye özel bir durum mu? Fetö tarafından içeri atılan adamların döndüğünü gördü bu ülke (bkz. M. A. Çelebi) Twitter'dan 18 yaş altı 3-5 tane ergen dans etti diye seçimi tehlikeye soktuğunun farkında değil.

Zaten bunun gibi reşit olmayan kişiler YouTube'dan oradan buradan üç beş tane video izleyip İnce'yi destekliyorlar. Bu arkadaşta bunu yorumuyla çok net belli etmiş. O dönemler fetöyle tartışmışsa ne olmuş arkadaş? Şu an ülke içindeki en büyük fetöcülerin ekmeğine yağ sürüyor bilerek.

Herhangi biri KYK Borçlarını silerse eğer büyük oy toplayabilir.

Her şeyden haberimiz var merak etme sen 🤫

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı