Muharrem İnce vaatleri hakkında düşündükleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1726668

Bu adam sanırım oy potansiyelini de Twitter'daki abonelerinin sayısına göre endeksliyor. Yakında çıkıp Twitter abone sayılarımız seçimleri belirlesin derse hiç şaşırmam.

Vaat mi şaka mı bu? Babala'nın programında bir tane kız buna soruyor selahattin demirtaş'ın serbest bırakılması hakkında söyledikleriniz hakkında ne düşünüyorsunuz dedi bu İnce de dedi ki eğer öyle bir konuşmam varsa söz siyaseti bırakıyorum dedi. Halkbuki öyle bir konuşması var bakabilirsiniz YouTube'dan.

Programın devamını da izleseydin açıklıyor zaten

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tavukçu muharremden seçmeler 😁🐔🐔

Kadrosu olsa ne yazar o vasıf kendisinde zaten yok tıpkı reisinde olduğu gibi. 😂 Bu adam nasıl öğretmenlik yapmış hala şaşırıyorum. İnsan en azından biraz zeka parıltısı falan bekliyor.

Ad.

Adam Türkiye'yi 300 kişi ile yöneticeğiz diyor adam bu insanları kafasında kurmuş belirlemiş adamlarla daha anlaştım dememiş azıcık insanlarla dalga geçmeden önce dinleseniz keşke.

Kadrosu olsa ne yazar o vasıf kendisinde zaten yok tıpkı reisinde olduğu gibi. 😂 Bu adam nasıl öğretmenlik yapmış hala şaşırıyorum. İnsan en azından biraz zeka parıltısı falan bekliyor.
çok merak ediyorum neye göre bu çıkarımda bulundun acaba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı