MUX Switch olmadan Optimus'u bypass etmek mümkün müdür?

Biliyorum dostum bu yöntemi de bende dahili GPU'ya bağlı port yok. Hangi porta takarsan tak entegre+dahiliden veriyor. Sadece dahiliden veremiyor maalesef. Yeni PC aldım vs. derken gerek kalmadı ama teşekkür ederim yine de.
Rica ederim. Hayırlı olsun yeni bilgisayar. İyi akşamlar dilerim.

Merhaba konu çok eski ama yine de bazılarına çözüm olabilir diye yazmak istedim. Bende de NVIDIA denetim ekran kartımı DP üzerinden gösteriyordu. Fakat bilggisayarımda DP portu mevcut değil. Type-C üzerinden bağladım yani Type-C to HDMI yaptım ve artık oyunlar ekran kartı üzerinden oynanabiliyor. Lakin 2. ekranı seçmek mecburiyetinde kalıyorum. Tam emin olamadım. Sorusu olan varsa yazabilir.

Hocam aynı durumdayım Type-C üzerinden bağlansam görüntü alabilir miyim bende?(konu biraz eski ama kusura bakmayın)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-19 184257.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-19 184257.png
    72,3 KB · Görüntüleme: 11
Hocam aynı durumdayım Type-C üzerinden bağlansam görüntü alabilir miyim bende?(konu biraz eski ama kusura bakmayın)
Eğe Type-C girişin aynı zamanda ThunderBolt özelliği varsa evet görüntü alabiliyorsun.

Açtığım konuda biri bahsediyordu.(Profilimden bakabilirsiniz) Sanırım özellik mevcut teşekkür ederim
Evet oradan görüntü alabilirsin. Asus ciddi anlamda çok çok kaliteli yani diğer laptoplar yanından bile geçemez şahsen ama böyle saçma sapan işleri var. Ben sattım kurtuldum Asustan. Bir daha da Asus alır mıyım bilmiyorum.

Evet oradan görüntü alabilirsin. Asus ciddi anlamda çok çok kaliteli yani diğer laptoplar yanından bile geçemez şahsen ama böyle saçma sapan işleri var. Ben sattım kurtuldum Asustan. Bir daha da Asus alır mıyım bilmiyorum.
Çok haklısınız hocam kalite kokuyor ama sorunları çekilicek gibi değil.

Yazın kuzene satıp kasa alıcam Allahın izniyle

Yazın kuzene satıp kasa alıcam Allahın izniyle
Bende Mac'e geçtim satıp. Allah kurtardı. Hayırlı olsun şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı