MX-4 çakma olabilir mi?

Hepsiburada'da çakma satıyorsa vay halimize hocam. 😀
Çakma değildir bence, öyle bir şey yapacaklarını düşünmüyorum.

Hepsiburada satıcısı çakma ürün satmaz. Yanlış yaptığınız bir şeyler olmalı.

Yani vidaları kontrol ettim, macunu iyice yedirdim ilk yapışım değil nihayetinde. Fakat boştayken 65 derece civarlarında geziyor bir de oyun içinde deneyeyim dedim 90ları gördü uyarı verdi çıktım.

Başka ne yapabilirim bilmiyorum fanı takıp, vidaları sıkıp ve kablosu takılı olup olmadığına bakmak haricinde.

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-29_154355226.png
    resim_2022-11-29_154355226.png
    15,7 KB · Görüntüleme: 20
Yani vidaları kontrol ettim, macunu iyice yedirdim ilk yapışım değil nihayetinde. Fakat boştayken 65 derece civarlarında geziyor bir de oyun içinde deneyeyim dedim 90ları gördü uyarı verdi çıktım.

Başka ne yapabilirim bilmiyorum fanı takıp, vidaları sıkıp ve kablosu takılı olup olmadığına bakmak haricinde.

Takıp deneyin hocam, bir sorun varsa test sıcaklıklarında belli olur zaten.

Ben de Hepsiburada satıcısından aldım kesinlikle orijinal olduğunu söyleyebilirim o kadar eminim laptopum vardı kapanan oyunlarda 100 derece görüyordu artık Max 80 falan yani fan takma işleminiz yanlış bence.

Hepsiburada üstünden Arctic MX-4 4gram aldım fakat ısınma sorunum hala devam ediyor. Yani bir şeye etki etmedi. İşlemcinin kendi macunu bitmişti, ben de bunu sürdüm ama etki etmedi dedim. Az mı sürdüm sonra biraz daha sürdüm gene değişmedi acaba? Sahte ürün falan mı geldi nasıl anlarım?

Boşta bilgisayar 65 derece. Valorant gibi oyunda bile 85 derece, hele CoD girdimmi 2 3 maç sonra PC uyarı veriyor çıkmazsam kapanıyor.
Stok fan kullanıyorum eskiden boşta 40 50 arası gidip gelirdi. Bu kadar ısınması 1 haftadır oluyor anlamadım.

Tek gerçek MX-4 sadece Teknobiyotik üzerinden alınabiliyor diye biliyorum Hepsiburada üzerinden alırken satıcı kısmında Teknobiyotik yazdığından emin misiniz?

Tek gerçek MX-4 sadece Teknobiyotik üzerinden alınabiliyor diye biliyorum Hepsiburada üzerinden alırken satıcı kısmında Teknobiyotik yazdığından emin misiniz?

Yok Teknobiyotik değil Hepsiburada yazıyor.

Ben de Hepsiburada satıcısından aldım kesinlikle orijinal olduğunu söyleyebilirim o kadar eminim laptopum vardı kapanan oyunlarda 100 derece görüyordu artık Max 80 falan yani fan takma işleminiz yanlış bence.

Mesela nasıl takabilirim fanı ufaktan açar mısınız o bölümü.

Yanlış bilgi dostum MX-4'ün gerçeği sadece Teknobiyotik'de satılmıyor.

Yok Teknobiyotik değil Hepsiburada yazıyor.

Mesela nasıl takabilirim fanı ufaktan açar mısınız o bölümü.

Yanlış yaptığınız bir şey olmalı video veya fotograf atabilirseniz gözüme çarpan bir şey olursa söyleyebilirim.

burada yazmışım gene aynı değerleri yani macunu değiştirmeme rağmen ki 1 senedir stok fanla kullanıyorum bir değişiklik olmadı bir ihtimal fan çalışmıyor mu diyeceğim elimi sokmama gerek kalmadan bile çalıştığı gözüküyor.

Geri
Yukarı