Nanokatalog.com iflas etti, ürün satın almayın!

Sıvı metal sipariş ettim. 15-20 günde geleceğini biliyordum yani tahmin ediyordum. Bunu bekleyerek siparişimi verdim. 41 günde mi ne geldi. Böyle bir yalancılık olamaz. Her sorduğumda pazartesi teslimatında gelmiş olur şöyle böyle dediler. Zaten 1 ayın sonunda bakmayı kestim. Birgün zil çaldı baktım sıvı metal. Yani salmıştım sadaka niyetine. Oraya 6 haftada teslim edilebilir ya ben de beklentimi ona göre tutayım. Aliexpress'ten söylesem daha hızlı gelirdi. Yalan söylemenin hiçbir izahati olamaz. İnşallah iflas eder ve batarlar.
Ben de etmiştim, bir gün gelir diye umut ediyordum ama üzerine soğuk su içmem gerek sanırım.

Şu ana kadar en memnun kaldığım alısverişimi Bilişimport'tan yaptım. Cuma akşamı aldım ürünü pazartesi kargoda diyorlardı salı UPS kargo ile geldi.
Bilişimport içinde aynı şekilde iflas etti demişti forumdan biri ama iflas ettikleri yok hala tıkır tıkır işliyor.
Nanoteknolog'tan alışveriş yapmadım. Geçmiş olsun.

Söylemek istediğinizi tam anlamadım ama aldığım ürün bu; Amazon.com: Thermal Grizzly Conductonaut Thermal Grease Paste - 1.0 Gram: Computers & Accessories

İşlemciyi delidlemek (işlemci aynası ile metal plaka arasına sürmek) için aldım. Hem delidledim, hem de %99.9 kullanıcı oranında soğutucu blok ile işlemci plakası arasında macun sürenlere nazaran ben sıvı metal sürdüm. 1000RPM'de 150W gücü Nic C4 ile 70 dereceyi geçirtmeden soğutabiliyorum :)

Şu ana kadar en memnun kaldığım alısverişimi Bilişimport'tan yaptım. Cuma akşamı aldım ürünü pazartesi kargoda diyorlardı salı UPS kargo ile geldi.
Bilişimport içinde aynı şekilde iflas etti demişti forumdan biri ama iflas ettikleri yok hala tıkır tıkır işliyor.
Nanoteknolog'tan alışveriş yapmadım. Geçmiş olsun.
Ne iflası daha yeni Fractal Design, Arctic ve Be Quiet! distribütörlüğünü aldılar. Ekleme:
Gerçi yeni değilmiş konusu burada:

Sitedeki online support da gitmiş, hala sipariş verilebiliyor ama. Ne kadar yayarsak o kadar iyi. ARCTIC Freezer 33 eSports ONE almıştım ve geçen haftalarda ocağın 2. haftası gelir demişlerdi. Çekip gittiyseler yalan oldu :D Taşınmış olmadıklarından emin miyiz? @WhySansae

Sitedeki online support da gitmiş, hala sipariş verilebiliyor ama. Ne kadar yayarsak o kadar iyi. ARCTIC Freezer 33 eSports ONE almıştım ve geçen haftalarda ocağın 2. haftası gelir demişlerdi. Çekip gittiyseler yalan oldu :D Taşınmış olmadıklarından emin miyiz? @WhySansae
İşin garip tarafı para gönderme ile ilgili bir sorun oldu mu cevaplıyorlar ama onun dışında dönen yok. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı