Nanokatalog Uzun Tedarik Süreleri

Büyük ihtimal şöyle bir şey var gibi geliyor bana. Bunlar 1 ay'ı üçe falan bölüyorlar. 1-10, 11-20, 12-30 şeklinde. O 10 gün içerisinde olan siparişlerdeki tüm ürünleri aynı anda artık palet üstüne mi koyuyorlar büyük bir kutuya yerleştirip mi yolluyorlar bilmiyorum ama Türkiye'ye o şekilde geldiğini düşünüyorum. Ondan sonra gümrükte artık ne kadar süre geçiyorsa üstüne bir de o süre ekleniyor. Bu şekilde en az 20 25 günü buluyor. 2 hafta içinde veya daha az sürede eline ulaşanların tamamen bu dilimlerden herhangi birinin son 1 2 gününde sipariş ettikleri için ellerine daha erken ulaştıklarını düşünüyorum. Sizce böyle bir olasılık var mı? Bende 27 Ağustos'ta anakart sipariş ettim direk istanbul perpa'daki merkezlerine giderek. Bana max 2 hafta içinde gelir dedi ama pek sanmıyorum :) Bakalım ne olacak unutmazsam editlerim bunu hangi gün geldiğine dair.
.
10.09.2018 halen bir değişim yok aramadımda hata ediyorum bilmiyorum.
.
12.09.2018 Kargoya Verildi yazıyor şuan ama Kargo Takip No eklenmemiş. Cuma gününe kadar gelmezse formaliteden yazıldığını düşünüyorum. Çünkü kargoya verildi yazıp 1 2 hafta eline ulaşmayan çok kişi var.
.
14.09.2018 tarihinde geldi arkadaşlar ürün.

Son düzenleme:
Ben de bu ayn 9'unda PC Speaker siparişi vermiştim. Bugün 17'si, 8 gün geçmiş halen tedarik sürecinde diyor. Daha ürün gelecekte kargoyu hazırlayıp verecekler, en az 5 günü daha var. Bilseydim 10 lira daha ucuz diye buradan almazdım. Madem yurt dışından getirtiyorsun, ürünün yanına altına koysana bu ürün tahmini olarak şu zamanlarda teslim edilir gibi bir ibare. Neyse ders oldu, acele bir şeye ihtiyacım olduğu zaman buraya yanaşmamak lazım

Ben de bu ayn 9'unda PC Speaker siparişi vermiştim. Bugün 17'si, 8 gün geçmiş halen tedarik sürecinde diyor. Daha ürün gelecekte kargoyu hazırlayıp verecekler, en az 5 günü daha var. Bilseydim 10 lira daha ucuz diye buradan almazdım. Madem yurt dışından getirtiyorsun, ürünün yanına altına koysana bu ürün tahmini olarak şu zamanlarda teslim edilir gibi bir ibare. Neyse ders oldu, acele bir şeye ihtiyacım olduğu zaman buraya yanaşmamak lazım

Dostum yurt dışından geliyor olması bahane olsa keşke ama oda olamıyor çünkü Amazon'dan ürün alınca bile 1 haftada geliyor. Adamlar Amazondan ürün alsalar sonra bize kargolasalar elimize geçmesi 2 hafta sürer. Ama bu adamlar 1 ayda bile ürün tedarik edemiyor. Amazondan yani yurt dışından ürün 1 haftada hem tedarik oluyor hem teslim ediliyor bunlar 1 ayda ürün teslim edemiyor :D Bu adamların yaptığı cidden saçmalıktan başka bir şey değil :D

Dostum yurt dışından geliyor olması bahane olsa keşke ama oda olamıyor çünkü Amazon'dan ürün alınca bile 1 haftada geliyor. Adamlar Amazondan ürün alsalar sonra bize kargolasalar elimize geçmesi 2 hafta sürer. Ama bu adamlar 1 ayda bile ürün tedarik edemiyor. Amazondan yani yurt dışından ürün 1 haftada hem tedarik oluyor hem teslim ediliyor bunlar 1 ayda ürün teslim edemiyor :D Bu adamların yaptığı cidden saçmalıktan başka bir şey değil :D

Amazondan alabilirsin öyleyse yada fazlada 100-200 verip başka sitelerden. Ticari mallar kişisel mallar gibi gümrük işlemi görmez, tabii bunu bilecek değilsin.

Tüm bunları geçtim; ''Google'' denen mucizevi şeyi kullansan zaten adamların teslim sürelerin 1 ay civarı olduğu öğrenirdin, sonra burada vay şöyle vay böyle konuşmazdın.

Nanokatolog'u savunanların şirketin çalışanı olduğu düşünüyorum.

Evet. burada adamların yaptığı şeyi savunduğum için geçen ay 150.000$ yatırmışlar. Biz de iyi kazanıyoruz ha!

Dünyanın en aşağılık firması bu ghavadlardır 3 hafta bir ürünü tedarik edemediler Cuma yine 1 işlemci ve RAM sipariş ettim tedarik sürecindeyi gördüm soluğu konuda aldım bu nasıl iştir iade talebi oluşturduk 2 hafta önce hala ses yok sözde gümrüğe girmiş ulan PC yi 28 ine yetiştirmem lazım bu ne yaw hadi ramı salla 1ram var daha önce aldığım önemli olan işlemci

Canlı desteğe yazı yazmadan önce telefonumu açıyorlardı. Yazıyı yazdım biri sadece merhaba yazdı ondan sonra destek canlılıktan çıktı. Telefon numaramı da engellediler. Allahtan 90 lira kaptırdık fazla bişey dğeil 5.000 lira kaptıran da var...

İki kere sipariş verdim ikisinde de nerede kaldı diye üstelemedim. Siparişler geç gelir ama gelir. İnsanlarımız tedarik süresinin uzun sürdüğünü anlayamayacaklarsa ucuz diye buradan alışveriş yapmasınlar. Bir ürün için 2 ay bekledim. Tek cümle de yazmadım adamlara çünkü geleceğini biliyordum. Şimdi benim bu yazdığıma bakarak burası güvenilirmiş deyip de ürün sipariş eder ve 20 gün gelmeyince bana da onlara da sövecekseniz ucuz yerler size göre değil. Parasını peşin ödeyip alın derim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı