Nasıl iki ayakli olduk?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evrim konusuna gelecek olursak, neden sadece maymunlar evrilmiş? Madem 2 ayak üzerinde durması gerektiği için ayak yapıları değişmiş. Neden sadece maymunlar. Madem bir şeyler tecrübe edilerek evrim geçirebiliyorsa, diğer hayvanlar neden evrim geçirmemiş?
Dostum öyle bir konuşuyorsun ki sanki 2 milyon yıldır dünyada yaşıyorsun da canlıların evrimleşmediğini net bir biçimde söyleyebiliyorsun. Birazcık kitapları karıştırıp bilgi sahibi olabilirsin. Yada elinin altında internet var. Açıp ordan okuyabilirsin.

1987 yılında yayınlanan, Yosida'nın Cytokinetics of the Black Rat adlı kitabında Rattus cinsi farelere ilk olarak Orta Çağ'ın başlangıcında (5. yüzyıl civarı) rastlandığı ve günümüzde bu cinse ait 137 tür bulunduğu ayrıntılarıyla aktarılmaktadır.

Bu sadece çok basit bir örnek. Ama sen bu konuya seviyeli bir konuşma için değil de fikirlerini empoze etmeye çalışmak için gelmişsin.

Evrime inanmakla Kuranı Kerime inanmamış oluyorsinanmaAllah hidayet versin @AktifCan zaten burasi bir islam ülkesi. Siz inkar etseniz de, etmeseniz de.
Deyip technopat deneyimine burda son veriyorum. Umarım ilerde başka bir şeye evrilmezsiniz. Allah hidayet versin

@ahmet27 Evrim inanç değil bir gerçek bunu öğren. Evrimi kabul etmekle Kurana ters düşüyorsa kuranda sıkıntı var. Burasi Türkiye Cumhuriyeti Laik bir devlet islam ülkesi değil. Gidebilirsin. Tecnopat'a sizin gibiler lazım değil.

Evrime inanmakla Kuranı Kerime inanmamış oluyorsinanmaAllah hidayet versin @AktifCan zaten burasi bir islam ülkesi. Siz inkar etseniz de, etmeseniz de.
Deyip technopat deneyimine burda son veriyorum. Umarım ilerde başka bir şeye evrilmezsiniz. Allah hidayet versin

Islam ulkesi diye bir sey yok, ulkelerin dini olmaz.

Burasi laik bir hukuk devleti, hep de oyle kalacak.

Şiddetli tartışma başlamadan, sizler durduk yere ceza almadan konu kilitlendi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı