Nasıl İngilizceyi öğrenebilirim?

edwardMOHCTA

Hectopat
Daha fazla  
Açıktan okuyorum neredeyse bütün gün evdeyim. Nasıl İngilizcemi geliştirebilirim. Bu aşamadan geçmiş arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim sıfırdan başlamak istiyorum lütfen sadece yorum niyetine iki üç kelime yazıp bu konuya cevap vermeyin. Bana yararı olacak cevapları arıyorum.

Hani derlerya film izle falan diye aynı o şekil ilgilendiğin konuların videolarını izleyebilirsin grammar kısmınında bazı uygulamalardan çalışabilirsin. Temel mantığı oturtuktan sonra gerisi gelir.

Türkçe altyazılı ingilizce dublajlı film-dizi izleyebilirsin. Telefonun ana dilini English(United States) yapabilirsin. Youtube'danda öğrenebilirsin. Her türlü öğrenmen mümkün sonuçta.

Ingilizcem iyidir kurs almani onermem Duolingo kullanabilirsin ama en iyisi kendini dile en iyi sekilde baskilaman.

Dil kursla ogrenilcek bir sey degil Bana gore. Mantigini kendim anlaya anlaya ilerledim oldukca iyi ingilizcem.

Internetde çok kaynak var bilmedigin Kelime olursa anlamina Cambridge sozlukden yada tureng sozlukden bakabilirsin.

Ozne sifat zarf gibi seylerin siralamasini ogrenirsen iyi olur.

!!!Dili yargilama boylemis de gec.Dil matamatik gibi bir sey degildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı