Nasıl kas yapılır?

Adam oluşturabilir bunun dışı yumurtayi beyaz ve sarı diye bolmesi mantıklı. 4 2 5 2 gibi.

Sarısında yağ var. Dedim ya yaşı gençse yiyebilir. 16-20 gibiyse tüketsin. Başlangıçta iyi gelir. Kaslar çıkınca yağ oranı azalsın bakla çıksın diye sarıdan vazgeçilir.

Ama iş duzeni vs. varsa 11 idealdir.

6 yumurta yese yarısından fazla gidiyor yaşla alakasi çok yok bu durumun.

Öyle bir alışıyorsun ki zamanla 10 yumurta kahvaltı ettiğimi hatırlıyorum. Ekmek kullanmıyorsun. Ekmek yerine pilav kullanıyorsun. Vücut sıfırlanıyor. Harika bir duygu. Daha geniş kas kütlesi Faruk vardı, bir karton yumurta bitirmişti. 15+15 sabah öğlen.

Ekmek yemesen aldığın fazla yağ karb yerine depolanıyor ve para israfı etmiş oluyosun. Protein oranı olarak aşırı iyi bir besin degil yumurta bundan sarı beyaz diye ayırıyorlar. Ha bunun dışı ekmek pilav aynı zerre fark yok 3 yıllık spor yapan birinin beslenme konusunda düşük bir bilince sahip olması kotu bence tabi iyi form falan yakaladiysan bilemiyorum.

Tabi pirinç daha kaliteli ekmeğe göre ama inanılmaz bir fark yok.

Ekmek yemesen aldığın fazla yağ karb yerine depolanıyor ve para israfı etmiş oluyosun. Protein oranı olarak aşırı iyi bir besin degil yumurta bundan sarı beyaz diye ayırıyorlar. Ha bunun dışı ekmek pilav aynı zerre fark yok 3 yıllık spor yapan birinin beslenme konusunda düşük bir bilince sahip olması kotu bence tabii iyi form falan yakaladiysan bilemiyorum.

Tabii pirinç daha kaliteli ekmeğe göre ama inanılmaz bir fark yok.

Bir gün spor yaparsan sen ekmek yiyerek büyütmeye çalış vücudunu. Bu işler Google bakarak olmadığını zamanla anlarsın.

Bir gün spor yaparsan sen ekmek yiyerek büyütmeye çalış vücudunu. Bu işler Google bakarak olmadığını zamanla anlarsın.
Ekmek yiyerek mi buyuyor vücut zaten biliyoruz yapıyoruz da 10 tane yumurta yemenin zerre mantığı yok. Eddie Hall falan değilsen neyse konu çok cekilmesin bomboş yağ topluyorsun vücuda.

Ekmek yiyerek mi buyuyor vücut zaten biliyoruz yapıyoruz da 10 tane yumurta yemenin zerre mantığı yok. Eddie Hall falan değilsen neyse konu çok cekilmesin bomboş yağ topluyorsun vücuda.

Sen spor yapınca bol bol ekmek ye vücut nasıl büyütüyorsun zamanla anlarsın.

Bol bol ekmek ye mi diyorum et yemen lazım yumurta değil 3 yıldır spor yapıyorum diyosun yumurtanin yeterli protein yağ oranına sahip olmadığıni ve pirincin düz karbonhidrat olduğunu alacasi bulacasi bilmiyorsun prolarda bile görmedim 10 yumurta yiyen.

3 yıldır spora gidiyor olsan salondaki iki random adam bile söyler sana sarısini yemenin mantıklı olmadığını.

Ha beyaz ekmek yemişim, ha pilav yemişim. Çok da fifi yani. İkisi de karbonhidrat, ikisi de basit olmayan karbonhidrat. Önemi yok pek. Beyaz ekmekle de bal gibi karbonhidrat alırsın. Fazla yumurta sarısı da sakat.

Ha beyaz ekmek yemişim, ha pilav yemişim. Çok da fifi yani. İkisi de karbonhidrat, ikisi de basit olmayan karbonhidrat. Önemi yok pek. Beyaz ekmekle de bal gibi karbonhidrat alırsın. Fazla yumurta sarısı da sakat.
3 yıldır spora giden adamın 2 aylik fitnessci gibi tavuk pilav ve yumurtadan başka bir şey bilmemesi enteresan.

Pirinçle desen sana da gülerler ya da düz 10 yumurtayla ve ekmekle buyur yazmadım iki üç dizo adamdan duyduğun seyleri yaziyosun burda inandırıcı olsun diye 3 yıldır gidiyorum diyosun 3-4 kez gitsen sana söylerler sadece pirinç ya da yumurta yiyerek büyümeyecegini. Gidip de yeni başlayan birine üflesen kas olur 6 yumurta ye (sarısı ile beraber) gibi saçma tavsiyeler verince ne dememizi bekliyorsun?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı