Kas nasıl yapılır?

Hocam kardiyo kas kaybınada sebep oluyor, öyle biliyorum.

Hocam kim diyor? Kardiyo çok faydalı bir şey. Kas kaybına neden oluyor diye bir şey yok.

Hocam kim diyor? kardiyo çok faydalı bir şey. Kas kaybına neden oluyor diye bir şey yok.

O zaman ben 1 ay kardiyo yapayım 80kg olunca da artık fitnesse başlarım. Bu süreçtede hafiften alışmak için bol bol kas çalışacağım ve esneme hareketleri yapacağım.

O zaman ben 1 ay kardiyo yapayım 80kg olunca da artık fitnesse başlarım. Bu süreçtede hafiften alışmak için bol bol kas çalışacağım ve esneme hareketleri yapacağım.
Böyle iyi olur. İlk 1 ay kardiyo + Full body hem vücudun spora alışmasını sağlar hem yağ kaybına neden olur. Ancak tekrar söyleyeyim buradaki en önemli etkenlerden biri beslenme.

Diyette deri sarkıyor hocam.

Hocam kardiyo kas kaybınada sebep oluyor, öyle biliyorum.
Deri sarkması çok aşırı kilolularda olabilir. Atıyorum adam 140 kilodan 75'e düşüyor, orada sarkma olabilir. Ben 95 kilodan 77 kiloya indim sarkma filan olmadı. Diyet eşliğinde 1 saat tempolu yürüyüş veriyor diyetisyenler. Tempolu yürüyüş hem diyet sonucu kas kaybını önlüyor, hem ufaktan kalori kaybettiriyor, hem terleterek toksin attırıyor hem de erkeklerde en büyük kas grubunu çalıştırarak testesteron salgılatarak savunma mekanizmasını güçlendiriyor.

İngilizceniz varsa bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deri sarkması çok aşırı kilolularda olabilir. Atıyorum adam 140 kilodan 75'e düşüyor, orada sarkma olabilir. Ben 95 kilodan 77 kiloya indim sarkma filan olmadı. Diyet eşliğinde 1 saat tempolu yürüyüş veriyor diyetisyenler. Tempolu yürüyüş hem diyet sonucu kas kaybını önlüyor, hem ufaktan kalori kaybettiriyor, hem terleterek toksin attırıyor hem de erkeklerde en büyük kas grubunu çalıştırarak testesteron salgılatarak savunma mekanizmasını güçlendiriyor.
Hocam boyunuz kaç ki? Bu arada az önce şınav çekerken parmak patlatır gibi göğsüm patladı biraz hareket edince ağrıyor önemli bir şey midir? Korkmaya başladım da.

Geri
Yukarı