Nasıl kilo alabilirim?

Keremmxo78

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. İlk önce yaşım 15 boyum 170 - kilom 54. kilom biraz az olduğundan biraz kemik gibi duruyorum. Hedefim de 58-60 kilo falan olmak. Ben okulda olsun evde olsun bayağı yemek yiyorum. Hatta geceleri saat 23-24 gibi yemek yemeden uyuyamıyorum. Kısacası bayağı yemek yememe rağmen kilo alamıyorum. Nasıl alabilirim?

Arkadaşlar merhaba. İlk önce yaşım 15 boyum 170 - kilom 54. kilom biraz az olduğundan biraz kemik gibi duruyorum. Hedefim de 58-60 kilo falan olmak. Ben okulda olsun evde olsun bayağı yemek yiyorum. Hatta geceleri saat 23-24 gibi yemek yemeden uyuyamıyorum. Kısacası bayağı yemek yememe rağmen kilo alamıyorum. Nasıl alabilirim?
Abartmadan kirli beslen, cips falan ye yani. Kirli beslenmeyi abartma dediğim gibi, fazla yağlanırsın kötü olur.

Ben de aynı durumdayım yaş, boy ve kilomuz hemen hemen aynı. Corona döneminde evde kaldığım için hem spor yapmıyordum hem de fazla yemek yiyordum. Anca böyle kilo alabildim(10 kilo aldım). Ayrıca geceleri yemek yemek aşırı kötü bir şeymiş ama ben de uyumadan önce en az 2 tost gömerim.

Geri
Yukarı