Nasıl kilo verilebilir?

Spor yaparsın yağ yakarsın, kasların çalışır. Kasların çalıştığı için kasların büyüyecek. Kasların büyüdüğünde onların bir kütlesi olduğundan dolayı genel kilonu koruyacaksın. Bilmediğin konu hakkında yorum yapma.
Hocam ayıptır sorması, yağ yakarken kas kütlesi kazanabileceğine dair bilimsel olmasa bile kanıtlar nitelikte bir kaynak paylaşabilir misin?

Hocam ayıptır sorması, yağ yakarken kas kütlesi kazanabileceğine dair bilimsel olmasa bile kanıtlar nitelikte bir kaynak paylaşabilir misin?

Hocam benim bu konuda bildiğim yeni başlayanlar ve çok kilolu insanlar dışında yağ yakınca kaslar daha belirgin durduğu için insanlar kas kütlesi kazandığını sanıyor.

Hangi spor branşından istiyorsun profesyonel spor geçmişim oldu.

Günde 1 litre.

Hocam yağın altında güzel bir fizik var aslında yani kaslı falan diyecek şekilde değil de fit diyelim bu yağ oranıyla bile kol omuz göğüs bacak gibi yerlerim fazla yağlı değil kas kütlesi var fakat ben yağdan kurtulmak istiyorum omuzları falanda geniş biriyim yan karın ve göbek olmasa kiloyu çok problem etmem.

Nasıl yapacağım?

1 litre az, en az 2.5litre su içmelisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı