Nasıl kilo verilebilir?

Magamelaa

Hectopat
Daha fazla  
172 boyunda 78 kiloyum ve ergenlik dönemindeyim, sivilce vb. hiçbir şey yok, yağ oranım %25. nasıl kilo verebilirim? 70 kilo olmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaktigin kaloriden 2 kat daha az ye.

Spor yap kilon sabit kalsın yağ oranını düşür.

Böyle bir şey yok kankam. Yağ yakmak kilo kaybı demektir. Kilo korumak diye bir şey yok. Mecbur kilo verecek bu süreçte.

Spor yaparsın yağ yakarsın, kasların çalışır. Kasların çalıştığı için kasların büyüyecek. Kasların büyüdüğünde onların bir kütlesi olduğundan dolayı genel kilonu koruyacaksın. Bilmediğin konu hakkında yorum yapma.

Bu kilodan sonrası tamamen spor ve az tüketim yapman lazım. Su içme oranın ne durumda?

Günde 1 litre.

Spor yap kilon sabit kalsın yağ oranını düşür.

Hocam yağın altında güzel bir fizik var aslında yani kaslı falan diyecek şekilde değil de fit diyelim bu yağ oranıyla bile kol omuz göğüs bacak gibi yerlerim fazla yağlı değil kas kütlesi var fakat ben yağdan kurtulmak istiyorum omuzları falanda geniş biriyim yan karın ve göbek olmasa kiloyu çok problem etmem.

Kalori açığı.

Nasıl yapacağım?

Günde 1 litre.

Hocam yağın altında güzel bir fizik var aslında yani kaslı falan diyecek şekilde değil de fit diyelim bu yağ oranıyla bile kol omuz göğüs bacak gibi yerlerim fazla yağlı değil kas kütlesi var fakat ben yağdan kurtulmak istiyorum omuzları falanda geniş biriyim yan karın ve göbek olmasa kiloyu çok problem etmem.

Nasıl yapacağım?
Yedigin seyleri hesapla ona gore eksilt hocam porsiyon olarak ye kalorisi az ara ogun ekle.

Spor yaparsın yağ yakarsın, kasların çalışır. Kasların çalıştığı için kasların büyüyecek. Kasların büyüdüğünde onların bir kütlesi olduğundan dolayı genel kilonu koruyacaksın. Bilmediğin konu hakkında yorum yapma.

Evet bu doğru lakin çocuğun muhtelemen spor geçmişi yok. Hem kas kazanıp hem kardiyo yapması onun için zulüm olacak. Yapabileceği 2 şey var.
Ya kardiyo yapıp kilo kaybedecek bu süreçte ki bunu önermem ya da spor yapacak ve kaslanacak. Bu süreçte de kilo alacak tabii ki. %25 yağ oranı olduğunu söylüyor. Muhtemelen spor yapmayıp sadece yağ yaksa zargana olacak. Konuda sadece kilo vermek istediğini belirtmiş bu arkadaş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı