Nasıl yağ yakılır?

forummanyagı

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 14 yasindayim 60 kiloyum çocuklugumda sagliksiz beslendigim için kalcalarimda yağlar var, bunlari nasıl yakabilirim? Spor salonuna başlamayı düşünüyorum ama boyumun uzamayacagini söylüyorlar.

Merhaba, 14 yasindayim 60 kiloyum çocuklugumda sagliksiz beslendigim için kalcalarimda yağlar var, bunlari nasıl yakabilirim? Spor salonuna başlamayı düşünüyorum ama boyumun uzamayacagini söylüyorlar.

1 yıl daha bekle boy atar kilo verirsin. Hemen kilo vermek istiyorsan egzersiz yapacaksın ama o yaşlarda ben denememe rağmen kilo verememiştim.

Boyun uzamazmı alakası yok ama deadlift bu yaşta yapma bence o hareketi bilmiyosundurda bu yaşında sorun yaratabilir sana ama bir an önce başlaman en iyisi verirsin kilonu şimdi başlarsan 2-3 senede güzel vücudun olsa desek zamanın geçmemiş olur.

1.70 kiloda 60 kilo olmak zayıflık yaşın küçük dolayısıyla kas kütlen az yağ kütlen fazla biraz daha bekle 2 yıl sonra spora başlarsın şuan amacın yağ yakmak ise bile çok çok zayıf kalırsın zaten zayıfsın evde şınav dips barfiks yaparak ve kilo almaya yönelik beslenerek bir nebze toparlayabilirsin

Geri
Yukarı