Ne hale geldik?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selam arkadaşlar. Kafama takıldı biraz yaşadığımız durumdan bahsedeyim dedim. Dün arkadaşlarla sahilde takılıyoruz. Aramızda video çekip muhabbetler yapıyorduk. Yanımızdan iki tane kız geçince telefonu sola çekip videoyu kapadık yanlış anlaşılma olmasın diye. Eskiden rahatça video çekerken insanın aklına her şey geliyor. Fotoğraf cekiniyorduk kadın tam arkamızda durdu fotoğraf çekilmedik yanlış anlaşılırız diye. Eskiden hiç de böyle durum yaşamazdım. Bu durumlara getirenler utansın bir şey diyemiyorum. İçimi dökmek istedim sadece. 😇

Hep denize giden biriyim yazın ve kendimi hiç yakmam ama bununla övüneceğim hiç aklıma gelmezdi. 'Beyazım ya iyi, Türk falan olduğum belli' diyorum kendime. Bize öyle şeyler oldu ki... Ve olmaya devam ediyor işin kötü yanı bu.

Kanka kadın orada bir bağırır herkesi toplar. Açıklama yapmama izin bile vermezler. Onla uğraşmak istemiyorum. Hepiniz haklısınız burada.

Mülteciler çekince bağırsınlar biraz, bunların da sesi Türk görünce çıkıyor nedense. Suç yeni nesil ebevenylerin çocukları kız gibi yetiştirmesinde, biliyorsun bizim millet keko görünce tırsar çocuğu niye ezik gibi yetiştirirsin. Dikkat ettiysen nerede kendi halinde birisi var hemen çullanırlar tepesine.

İki tane keko veya mülteci görünce bir yerleri yemiyor ses etmeye.

Artı -1 Eksi
Mülteciler çekince bağırsınlar biraz, bunların da sesi Türk görünce çıkıyor nedense. Suç yeni nesil ebevenylerin çocukları kız gibi yetiştirmesinde, biliyorsun bizim millet keko görünce tırsar çocuğu niye ezik gibi yetiştirirsin. Dikkat ettiysen nerede kendi halinde birisi var hemen çullanırlar tepesine.

İki tane keko veya mülteci görünce bir yerleri yemiyor ses etmeye.
Alnı öpülecek yorum. Kino hocam yine kitabın ortasından konuşmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı